אטרקציות בדובאי – מה עושים בדובאי?

תייר ישראלי רגיל לנסוע אל מדינות אירופה, ארצות הברית, המזרח הרחוק, אפריקה. בכל אחד מהמקומות האלה אפשר למצוא אפיונים שונים, מיוחדים, ספציפיים באותן מדינות. לכן, כשהוא מגיע למקום כמו דובאי במפרץ הפרסי, הרי שהוא יכול למצוא אטרקציות ייחודיות, שהוא לא בהכרח מכיר משום מקום אחר, ראו תמונות מרהיבות באתר https://www.salamdubai.co.il.

בקיץ 2020, חתמה ישראל על הסכם שלום עם איחוד האימרויות, אשר פתח צוהר לעולם חדש עבור התיירים הישראליים, שעד אז לא יכלו לנסוע באופן חופשי לדובאי או למקומות אחרים באימרויות (רק אנשי עסקים יכלו לטוס במסגרת אשרות מיוחדות). כל תייר ישראלי שיגיע לשם, ייהנה מחוויה ייחודית, שהוא לא יכול למצוא בשום מקום אחר אליו הוא רגיל לטוס. 

אין ספק שמדובר באחד המקומות היפים והמעניינים בעולם, וזה בא לידי ביטוי הן באופי של המבנים השונים, בתכנון ובעיצוב שלהם, זה בא לידי ביטוי גם בשלל המקומות השונים בהם ניתן לבקר וליהנות, ובעובדה שאפשר למצוא מגוון אטרקציות בדובאי אשר יכולות להוות מקור הנאה ובילוי עבור כל תייר שמגיע למקום ובוודאי עבור ישראלים שאינם בהכרח רגילים לכך. 

אילו אטרקציות אפשר למצוא בדובאי

קניונים – אין ספק שאחת האטרקציות הייחודיות בדובאי, הם קניונים ענקיים עם שלל חנויות מכל רחבי העולם, כולל המותגים המובילים ביותר. דוגמא לכך הוא קניון דובאי שנחשב לאחד הגדולים בעולם. 

מבנים מפוארים – אחת האטרקציות האטרקטיביות בדובאי, אלה המבנים המפוארים והמיוחדים בעיר. מדובר על עיר שיש לה עשרות מבנים גדולים, רבי קומות, שאי אפשר למצוא דומים להם בשום מקום אחר בעולם. לא רק שהם גבוהים, אלא גם מרשימים ביופיים. 

סקי – דובאי אומנם נחשבת למקום מאוד חם, הטמפרטורות שם גבוהות באופן מאוד קיצוני, אך אפשר למצוא שם אתר סקי שמשמש תיירים וכן מקומיים. המקום נחשב לאטרקציה ייחודית שמושך אליו הרבה מאוד מבקרים. 

פארקים – אפשר למצוא בדובאי מגוון פארקי שעשועים, פארקים לילדים, אטרקציות שיכולות להתאים לכל המשפחה. מעבר לפארקי שעשועים, אפשר גם למצוא מסלול מרוצי סוסים שיש בו גם מוזיאון, מסעדות ועוד שלל אתרים ייחודים.