איך מכונת גלגול יכולה לחסוך זמן?

אם אתם כמו ישראלים אחרים רבים חוטאים בעישון מדי פעם, סביר מאד להניח שאתם כבר מכירים את הדברים השליליים יותר הכרוכים בכך. לרוב מדברים על הנזקים הפוטנציאליים לריאות, על הריח הרע המאפיין את המעשנים, על סכומי הכסף הגדולים שמתבזבזים מדי חודש וכך הלאה. מה שפחות מדברים עליו עם זאת, זה כמה זמן מבזבזים מעשנים בעבור התחביב שלהם. על כן, יש רבים שמבקשים לחסוך בזמן ובשנים האחרונות אנו עדים ליותר ויותר מעשנים שעוברים לגלגול סיגריות בשל כך אבל גם מסיבות שונות אחרות. מגלגלים שרוצים לחסוך אפילו יותר זמן, יכולים להיעזר במכונת גלגול. בואו ננסה להבין איך היא יכולה לעזור.

הכנת סיגריות מהירה במיוחד

אפילו מגלגלים מנוסים במיוחד יודעים שמלאכת הגלגול היא מעט מורכבת ומדובר במוטוריקה עדינה שלא כולם ניחנו בה באופן טבעי. כשמדברים על מגלגלים חדשים הרי שכל גלגול סיגריה יכול לקחת דקות ארוכות וזה בהחלט יכול להיות מתסכל. לכן, מי שיבחר להשתמש במכונת גלגול, צפוי לחסוך זמנים ארוכים מדי חודש, וזמן כידוע, שווה כסף. איך זה עובד? ובכן, מדובר במכונה פשוטה ביותר עליה מניחים את הפילטר, הטבק ונייר הגלגול באופן מסוים, לוחצים על כפתור ובצד השני יוצאת סיגריה מגולגלת ומדוגמת.

הכינו לכם את הסיגריות מראש

מעשנים 5 סיגריות בממוצע ביום? אולי 10 סיגריות? זה לא ממש משנה כי כשיש לכם מכונת גלגול אתם פשוט יכולים להכין את כל הסיגריות יום מראש ואפילו להכין כמות גדולה לזמנים ארוכים יותר מאלו. לצורך ההמחשה, הכנת 5 סיגריות במכונת גלגול תיקח בערך שתי דקות. כך למעשה אתם יכולים לחסוך הרבה מאד זמן בתהליך. מומלץ בהחלט לקנות קופסת פח קטנה בה תוכלו לאחסן את הסיגריות שלכם.

לסיכום

עישון הוא אולי לא ההרגל הכי טוב בעולם, אבל אם כבר עושים אותו, שווה לעשות את זה תוך צמצום מקסימלי של הדברים המזיקים. זה אומר לעשן פחות וכך לשמור על הבריאות ולחסוך בכסף וזה אומר גם לחסוך בזמן. במובן הזה מכונת גלגול בהחלט תשרת אתכם כראוי.