סיור קולינרי בשוק לוינסקי

שוק לוינסקי הינו שוק צבעוני תוסס, הומה וריחני. הריחות המגיעים מכל חנות ופינה מתערבבים ותורמים רבות לאווירה האופפת אותו. סיור קולינרי בשוק לוינסקי באתר שוקאיט מגיע לכל הפינות האותנטיות שלו. החל מחנויות התבלינים, דרך המסעדות הייחודיות ועבור לבארים החדשניים המשלבים בתוכם את תרבות הפופאפ. המדריך המקצועי המכיר כל שביל ואבן יוביל את המשתתפים במדרחוב הבטוח ויספר את סיפורו של השוק בדגש על המקומות הייחודיים. הסיפורים מהעבר ההווה והתכניות לעתיד יסקרנו את המשתתפים ויאפשרו להם הכרה אינטימית ומרתקת.

חנויות מרתקות

כל אלו לצד טעימות נהדרות של מטעמי מזון ממאפיות, מסעדות, קונדיטוריות וחנויות מתוקים, בתי קפה ועוד. חלק מהחנויות נשתמרו שנים ונפתחו כבר במאה הקודמת ועדיין מנוהלות במתכונת מסורתית. כאשר כל המטעמים הללו מלווים ביין צונן וקר המוגש לכל משתתף, אז החגיגה רבת הטעמים בעיצומה. שוק לוינסקי ידוע גם בחנויות ייחודיות המוכרות צמחי מרפא, תבלינים מכל העולם ובמיוחד מהמזרח הרחוק, במסעדות עם מאכלים אותנטיים שעדיין מבושלים ומוכנים על פי מתכונים עתיקים וותיקים, במאפיות נהדרות ועוד. לשוחרי התרבות הקולינארית מובטח סיור מרתק. שילוב של טיול ואוכל תמיד אהוב.

מעוניינים להתרשם משווקים נוספים בתל אביב? לחצו כאן כדי לשריין סיור קולינרי מודרך בשוק הכרמל.

למרות שהשוק מצוי בקרבה לאזורים אורבאניים חדשים בעיר, עדיין מתעקשים אנשיו על שמירת האותנטיות שלו, ולכן, ייחודו. יחד עם זאת, ניתן לראות גם את השפעת התרבות החדשה במוקדים שונים והשילוב הזה, כפי שייווכח כל מטייל הוא מרתק. המדריך המוביל מכיר את כל הנקודות והסיפורים המעניינים והמרתקים ומספר את הסיפורים עליהם בדרך מקסימה. הסיור מתאים לכל מי שכבר השתתף בסיורים קולינאריים אחרים וראה כמעט הכול. מומלץ להזמין מקום בסיור שאינו יקר, כאשר המחיר כולל גם את כל הטעימות הרבות המוגשות לאורכו. כמובן, שבהזדמנות הזאת ניתן לקנות תבלינים ומוצרים מיוחדים אחרים.