כולם נופשים באי השכן – דברים שכדאי לדעת עליו

נופש בקפריסין

בשנות השישים והשבעים, קפריסין היתה היעד הכי פופולארי בקרב ישראלים לנסיעות לחו"ל. אפשר לומר שזה גם אחד היעדים היחידים אליהם ישראלים נהגו לטוס. הרי המצב הכלכלי לא איפשר טיסות ליעדים יותר רחוקים, הרבה חברות גם לא היו טסות מיעדים שונים לארץ ובחזרה, קפריסין היתה ונשארה, יעד מאוד קרוב, מאוד נוח, אפשר להגיע אליו תוך שעה-שעה וחצי, ומה שיפה הוא, שהכל מאוד דומה ומזכיר את ישראל, רק בלי כל הלחץ ובלי כל המתח הביטחוני. 

> בדקו חבילת נופש כשר לקפריסין

כידוע, קפריסין נמצאת בלב הים התיכון, מרחק שעה-שעה וחצי טיסה, יש הבוחרים להגיע אליה גם בהפלגה. בדומה לישראל, גם קפריסין מתמודדת עם בעיות ייחודיות, שכן יש ויכוח ישן נושן בין יוון לטורקיה, למי שייך האי וכיצד אפשר להגדיר אותה. למעשה קפריסין זו אומנם מדינה עצמאית, אך יש את מה שמכונה קפריסין היוונית, זו שמוכרת בעיניי העולם ויש את השטח של קפריסין הטורקית, שמוכרת רק על ידי טורקיה. 

כאמור, מדובר על אי בעל סגנון חיים ים תיכוני קלאסי, מאוד רגוע, מאוד שלוו, הוא כולל מספר חופים מהיפים בעולם, כאלה שמושכים אליהם תיירים מכל העולם, לא רק מישראל, אלא גם ממדינות שונות באירופה, כך למשל, בתקופת הקיץ האי מתמלא בבריטים, גרמנים, איטלקים, צרפתיים ועוד. 

מה שהרבה אנשים לא יודעים לגבי קפריסין הוא, מדובר באי שהפך עם השנים למוקד משיכה לא רק לתיירים אלא גם למשקיעים, כולל הרבה מאוד משקיעים ישראליים. אנחנו יכולים למצוא שם מגוון רחב של נכסי נדל"ן אשר שייכים לישראלים וכן חברות רבות בוחרות להקים שם מרכזי פיתוח ומחקר, בזכות העובדה שאפשר למצוא כוח עבודה זול וכן תנאים מאוד נוחים להשקעה. 

לפני סיום נדגיש גם, שכיום אפשר לטוס למלון כשר בקפריסין מישראל, עם מגוון חברות תעופה, הן ישראליות והן אחרות, מי שרוצה, יכול לארגן לעצמו נופש מהיום ליום, בין אם זה בסופשבוע, בין אם זה בחגים, ובין אם זה אפילו באמצע שבוע עבודה. מי לא היה שמח לבלות כמה ימים על החוף בלי לעשות כלום. 

אהבתם את המאמר? שתפו אותו בין חברי

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

קבלן מצבות
Blogging
alfred

איך בוחרים קבלן מצבות?

בתום השלושים לאבל, יש להתקין מצבה על גבי הקבר. לשם כך, יש לבחור עוד קודם לכן, בתום השבעה, את הקבלן אשר יבנה את המצבה וכן את החומרים מהם הוא יעשה זאת. במאמר זה, נציג מספר פרמטרים כיצד בוחרים קבלן מצבות

קרא עוד »
גלגלצ
Blogging
alfred

לקראת הסגר: איך אפשר ליצור אווירה נעימה בבית?

במרץ 2020 מצאנו את עצמנו בסגר הראשון בעקבות מגיפת הקורונה. לצערנו, בספטמבר-אוקטובר 2020, אנחנו עומדים למצוא את עצמנו בסגר השני. הפעם, כשאנחנו יודעים פחות או יותר למה לצפות, יש לנו אפשרות להכין את עצמנו טוב יותר, גם בשביל שלא ייחסר

קרא עוד »
ייפוי כוח מתמשך
Blogging
alfred

השפעות הקורונה בתחום המשפט

על משבר הקורונה העולמי שפקד את העולם בסוף שנת 2019 כנראה נדבר ונשמע עוד שנים ארוכות. לרוב השיח סובב סביב הדברים הטריוויאליים והברורים כמו למשל שיעור התחלואה, שיעור התמותה, ההגבלות בעקבות המחלה במקומות שונים בארץ ובעולם וכמובן המצב הכלכלי הבעייתי

קרא עוד »