כולם נופשים באי השכן – דברים שכדאי לדעת עליו

נופש בקפריסין

בשנות השישים והשבעים, קפריסין היתה היעד הכי פופולארי בקרב ישראלים לנסיעות לחו"ל. אפשר לומר שזה גם אחד היעדים היחידים אליהם ישראלים נהגו לטוס. הרי המצב הכלכלי לא איפשר טיסות ליעדים יותר רחוקים, הרבה חברות גם לא היו טסות מיעדים שונים לארץ ובחזרה, קפריסין היתה ונשארה, יעד מאוד קרוב, מאוד נוח, אפשר להגיע אליו תוך שעה-שעה וחצי, ומה שיפה הוא, שהכל מאוד דומה ומזכיר את ישראל, רק בלי כל הלחץ ובלי כל המתח הביטחוני. 

> בדקו חבילת נופש כשר לקפריסין

כידוע, קפריסין נמצאת בלב הים התיכון, מרחק שעה-שעה וחצי טיסה, יש הבוחרים להגיע אליה גם בהפלגה. בדומה לישראל, גם קפריסין מתמודדת עם בעיות ייחודיות, שכן יש ויכוח ישן נושן בין יוון לטורקיה, למי שייך האי וכיצד אפשר להגדיר אותה. למעשה קפריסין זו אומנם מדינה עצמאית, אך יש את מה שמכונה קפריסין היוונית, זו שמוכרת בעיניי העולם ויש את השטח של קפריסין הטורקית, שמוכרת רק על ידי טורקיה. 

כאמור, מדובר על אי בעל סגנון חיים ים תיכוני קלאסי, מאוד רגוע, מאוד שלוו, הוא כולל מספר חופים מהיפים בעולם, כאלה שמושכים אליהם תיירים מכל העולם, לא רק מישראל, אלא גם ממדינות שונות באירופה, כך למשל, בתקופת הקיץ האי מתמלא בבריטים, גרמנים, איטלקים, צרפתיים ועוד. 

מה שהרבה אנשים לא יודעים לגבי קפריסין הוא, מדובר באי שהפך עם השנים למוקד משיכה לא רק לתיירים אלא גם למשקיעים, כולל הרבה מאוד משקיעים ישראליים. אנחנו יכולים למצוא שם מגוון רחב של נכסי נדל"ן אשר שייכים לישראלים וכן חברות רבות בוחרות להקים שם מרכזי פיתוח ומחקר, בזכות העובדה שאפשר למצוא כוח עבודה זול וכן תנאים מאוד נוחים להשקעה. 

לפני סיום נדגיש גם, שכיום אפשר לטוס למלון כשר בקפריסין מישראל, עם מגוון חברות תעופה, הן ישראליות והן אחרות, מי שרוצה, יכול לארגן לעצמו נופש מהיום ליום, בין אם זה בסופשבוע, בין אם זה בחגים, ובין אם זה אפילו באמצע שבוע עבודה. מי לא היה שמח לבלות כמה ימים על החוף בלי לעשות כלום. 

אהבתם את המאמר? שתפו אותו בין חברי

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

Blogging
alfred

פעילות odt לעובדים – מתאים לכל העסקים

כל עסק מורכב מהון אנושי שהוא אחד המרכיבים החשובים בכל עסק. העובדים הם חלון הראווה של העסק ותחושת השייכות שלהם לעסק והמוטיבציה היא זו שיוצרת את המרקם המיוחד של כל עסק.   פעילות odt לעובדים הפעילות של odt יוצרת גיבוש

קרא עוד »
מקומות בנגב
Blogging
alfred

מקומות לבקר בהם בנגב

בדרומה של הארץ משתרע הנגב שמבחינת גודלו הוא כשליש משטחה של המדינה. בתקופה הזו שהשמיים נעצרו ורבים לא יכולים לטוס לחופשה שהם תכננו בחו"ל אפשר לטייל בארץ, להכיר אותה ולזכור כמה היא יפה וכמה דברים מיוחדים אפשר לראות בה עם

קרא עוד »
סדנת מקרונים עם ליזה תובל
Blogging
alfred

להתאהב בצרפת מחדש – סדנת מקרונים עם ליזה תובל

אין ספק כי המטבח הצרפתי נחשב לאחד המטבחים המעניינים והטעימים ביותר. מדובר על מטבח מיוחד, המאפשר שילובי טעמים ייחודיים, שאין בשום מטבח אחר. כמו כן, כדאי להכיר את עולם הקינוחים הצרפתי, היות ובדיוק כמו בכל תחום קולינרי אחר, גם בתחום

קרא עוד »