מה עושים בדובאי עם ילדים

בחודשים האחרונים דובאי הפכה לאטרקטיבית במיוחד עבור משפחות עם ילדים. דובאי מציעה מגוון אטרקציות, סיורים, טיולים ומלונות לישראלים, כמו גם הפלגות בספינה ואוניות, טיולים בין רחובות שוקקים ומסעדות כשרות שמציעות אוכל כשר למשפחות ישראליות. אבל מה עושים בדובאי עם ילדים? הנה רשימה של כמה אטרקציות וחוויות שתוכלו לצאת אליהן בדובאי:

טיול בעיר העתיקה שווקים 

אחד היעדים הבולטים בדובאי הוא השוק הענק שלה שנמצא במרכז העיר. ילדים ישמחו לבקר בשווקים מלאי צבעים, מאכלים וריחות חדשים. אחד השווקים הבולטים הוא שוק התמרים המציע ורסיות וממתקים עשויים מהתמרים הענוגים והערבים לכל חך. בדובאי תוכלו להגיע אל שוק התמרים של העיר המציע זנים רבים של הפרי המתוק והאהוב הזה. במקום אפשר לסייר בין מגוון דוכנים ולהתפנק עם הילדים עם ממתקים ומשקאות טעימים. בשוק אפשר להכיר את ההיסטוריה של הפרי ושל עצי התמר ולהנות ממידע אטרקטיבי עבור ילדים ומבוגרים. 

שופינג בקניון דובאי

קניון דובאי מציע אלפי קילומטרים של חנויות, דוכנים, אטרקציות, מסעדות, אוכל מהיר וכל מה שמשפחות יכולות לבקש. בקניון תמצאו מגוון שטחים נגישים המציעים פינות החתלה, שירותים, חדרי הנקה וחנויות רבות של בגדי ילדים ונוער. בקניון הגדול יש אתר סקי שמכיל תקרה מקורה ומסלולי סקי תלולים שמהווים אטרקציה מושלמת לילדים. 

בילוי בבניין הגבוה בעולם

אם אתם רוצים להגיע אל אחת התצפיות המדהימות בעולם תוכלו להגיע אל מגדל בורג חליפה – מגדל גבוה במיוחד, למעשה, המגדל הגבוה ביותר בעולם! הבניין או המגדל מתנשא לגובה של 828 מטרים ויש בו 163 קומות. מהמקום אפשר להשקיף על כל העיר ואפילו על הימים האגמים והנחלים שיש בדובאי. כל החוויות מומלצות לנופשים בדובאי עם ילדים. 

הכירו את כל האטרקציות בדובאי באתר israel dubai​