למה כדאי לרכוש סבוניות אלקטרוניות לעסק?

נושא ההיגיינה והסטריליות הוא חשוב מעין כמוהו ויכול להוות את ההבדל הדק בין בריאות איתנה לחולי וסיכון גופני. כשמדובר במקומות ציבוריים, החשיבות היא כפולה ומכופלת שכן מתקנים כמו מטבח ושירותים הם משותפים וזה פוטנציאל להעברה של מחלות וחיידקים. בעסקים בהם יש הרבה עובדים או במקומות כמו חנויות אליהם נכנסים עשרות לקוחות מדי יום, חייבים לדאוג לשירותים נקיים ולאביזרים נוחים כמו סבוניה אלקטרונית. בואו ננסה להבין מדוע דווקא האביזר הזה הוא כל כך חשוב ולמה כדאי גם לכם בעלי העסקים לרכוש לפחות אחת כזאת.

היגיינה מוגברת

בניגוד לסבוניות הקלאסיות בהן צריך לגעת על מנת להוציא את הסבון, סבוניות אלקטרוניות לרחיצת ידיים ללא מגע מאפשרות להוציא את הסבון מבלי ללחוץ על אף כפתור ומבלי לגעת באף רכיב. כך אפשר למנוע בקלות העברה של חיידקים ונגיפים דרך המגע הזה. משבר הקורונה רק הבהיר לנו עד כמה הנושא הזה חשוב וזה עניין שבהחלט יש להקפיד עליו.

עידוד לשטיפת ידיים

מחקרים מראים כי בשירותים בהם ישנן סבוניות אלקטרוניות, נוטים המשתמשים בהם לרחוץ ידיים הרבה יותר. הקלות והנוחות שבהוצאת הסבון מביאים לכך כי כמעט כל מי ששוטף ידיים בוחר להשתמש גם בסבון. מומלץ להתקין את הסבונייה קרוב לברזים מה שמקל על השטיפה הכוללת.

חיסכון

מסבוניה רגילה ניתן להוציא סבון באיזה כמות שרוצים וזה גורם ללא מעט אנשים ללחוץ ללא הרף ולהשתמש בכמות גדולה שלא לצורך. לעומת זאת, סבוניה אלקטרונית מוציאה מנות סבון מדודות וכך מגבילה את כמות הסבון שמתבזבז. זה אולי נשמע שולי, אבל בטווח הארוך מדובר בפוטנציאל חיסכון של אלפי שקלים בשנה.

יוקרה

בסופו של דבר, סבוניה אלקטרונית משדרת לעובדים וללקוחות יוקרה ומראה שאתם לוקחים אותם ברצינות. ככל שתהפכו את הסביבה של העסק לנגישה ומתקדמת יותר, כך תמצבו את העסק שלכם כרציני יותר.

לסיכום

סבוניה אלקטרונית היא אביזר שימושי ומתקדם לשירותים בעסק שלכם. לא מדובר בדבר יקר ויש כאן פוטנציאל גדול של חיסכון כספי ושמירה על ההיגיינה והבריאות של העובדים, מומלץ בהחלט לרכוש את הסבוניות הללו.