רשימת ציוד בסיסית לאימוץ כלכלב חדש

שוקלים לאמץ חבר חדש על ארבע? אין ספק שאתם עושים את הדבר הנכון! מעבר לעובדה כי מדובר במעשה טוב המאפשר לנו לתת בית לכלב חמוד, זה דבר שבהחלט משפיע לטובה על הנפש שלנו עם חיבור מיוחד שאין שני לו ושיעור לחיים על טיפול ונתינה ליצור חי אחר. לפני שאתם יוצאים לדרך חשוב לזכור כי עליכם להצטייד בציוד מתאים שיאפשר לכם גידול נוח של הכלב החדש. הכנו עבורכם רשימה מקוצרת שתעזור לכם לצאת לדרך בהקדם.

רצועות וקולרים

חשוב מאד לרכוש קולר לכלב עליו תשימו תג שם שיאפשר לזהות אותו במקרה והוא בורח. שימו לב כי ניתן גם לרכוש רתמה וזה פתרון מצוין בשביל כלבים אנרגטיים יותר שנוטים להשתולל בטיולים שלהם. חשוב גם לרכוש רצועה ויש לזכור כי רצועות לכלבים מגיעות במגוון גדלים ומסוגים שונים. שווה בהחלט להכיר את הכלב יום או יומיים לפני שתבחרו את הרצועה כדי שתוכלו לבחור את המוצר הנכון עבורו.

כלי אוכל ושתייה

זה לא ממש נעים לשים את האוכל של הכלב בכלי פלסטיק ולכן רצוי לרכוש מראש כלים מיוחד לשתייה. מומלץ לבחור בכלים עשויים מתכת או כל חומר אחר שניתן לנקות בקלות מפני שתצטרכו ככל הנראה לנקות אותם בתדירות גבוהה.

מיטה

כדי שהכלב לא יישן אתכם בלילה ולא יעלה על הספות, חשוב מאד לרכוש בעבורו מיטה נוחה. ניתן לרכוש מיטת פלסטיק ובה לשים כריות או סמיכות שניתן לכבס ואפשר גם לרכוש מיטה שכולה בד, רק שכדאי לוודא מראש שניתן לכבס אותה.

שקיות לאיסוף צרכים

זכרו כי עליכם לאסוף את הצרכים של הכלב שלכם בכל טיול ומעבר לעובדה שזה פשוט לא נעים לשאר האנשים ברחוב, אתם גם חשופים לקנס אם לא תעשו את זה. מדובר במוצר זול וכדאי לרכוש כמות גדולה מראש.

תכשירים נגד טפילים

הקפידו לרכוש תכשירים, קולרים, או טבליות אכילה נגד מזיקים שיכולים להיות טורדניים מאד אם לא מטפלים בהם.

לסיכום

כמובן שמדובר ברשימה חלקית, אבל אלו הדברים הבסיסיים שחשוב להתחיל איתם. הקפידו לרכוש את המוצרים האילו בהקדם.