5 צעצועי מין חובה לגייז

אם אתם רוצים לגוון את חיי המין שלכם או להוסיף להם משהו שתמיד היה חסר – חשוב שתכירו 5 צעצועי מין שמתאימים בדיוק למי שרוצה להנות עם בני זוג קבועים או מזדמנים. 

חנויות סקס באינטרנט מציעות מגוון רחב של אביזרי מין לגייז ואתם רק צריכים לבחור את המוצר שיתאים לכם. 

אז איזה מוצרים מומלצים? הנה חמש דוגמאות:

דילדו – אביזר מין זה מתאים גם לגברים וגם לנשים. מדובר באביזר עשוי סיליקון רפואי בדרך כלל שמדמה בצורה ריאליסטית במיוחד את איבר המין הגברי. בדילדו משתמשים להחדרה אנאלית ווגינאלית והיכולות להשתמש בו מיועדת לנשים ביחסי מין או גברים בזמן יחסים אנאליים. 

סטרפאון –  מוצר נוסף שכולל דילדו אבל גם מוסיף לו חגורה שאפשר לחגור על המותניים. סטרפאון היא חגורה שיש במרכזה דילדו אותו יכולה להחזיר אישה לבת זוגה ובכך לגלות הנאה רבה. בדקו דילדו באתר רק נשים.

חומרי סיכה – חומרי סיכה מסוגים שונים הם כאלו שאפשר לבחור מתוך חנויות סקס באינטרנט או מחנויות ופארמים שונים. בחרו חומר סיכה שמתאים לצרכים שלכם כמו כזה על בסיס שמן או על בסיס מים, יש חומרים אורגנים וטבעיים ושאר מוצרים. כך אפשר להנות מסיכוך  גבוה יותר וחדירות נעימות בזמן יחסי מין. 

חרוזים אנאליים – אם אתם נהנים מחדירה אחורית תוכלו לבחור חרוזים אנאליים. כיום יש סוגים שונים של חרוזים חלכם מיועדים למתחילים חלק מהם מתאימים למתקדמים יותר והם ניתנים להחדרה קלה ושליפה מהירה. החרוזים מתאימים גם לעינוג עצמי וגם לעינוג זוגי.

הלבשה תחתונה סקסית – אם תמיד רציתם להפתיע את בן הזוג עם תלבושת של שוטר או של חייל או עם מסכה מעניינת תוכלו לבחור הלבשה תחתונה סקסית. גם את תוכלי להפתיע את בת הזוג עם תלבושת מהממת ומגרה, עם תחתונים סקסים אכילים עד תלבושות שמתאימות למשחק תפקידים. 

כדי לבחור את המוצרים האלה ומוצרים אחרים הכנסו לחנויות סקס באינטרנט ובחרו חנות סקס שמספקת את כל מה שצריך ליחסי מין חד מיניים מדהימים!