מתנות ומארזים ללקוחות ולעובדים לחנוכה בתקציבים משתנים

חג החנוכה נחגג במשך שמונה ימים ולילות, החל מיום כ"ה בכסלו בלוח העברי. זה הזמן להיזכר בניסים ולחשוב על החיים שלנו בהכרת תודה.

חנוכה הוא חג האורות, הוא אחד החגים האוהבים ביותר בישראל. בחג החנוכה אנחנו מספרים סיפורים על נס השמן ועל יהודה המכבי, אנחנו מדליקים נרות חנוכה, מסובבים סביבונים ואוכלים לביבות וסופגניות.

חג החנוכה נחגג בכל בית בישראל, בכל חלון תוכלו לראות משפחה מדליקה נרות חנוכה ושרה שירי חנוכה, בכל משרד יתכנסו העובדים להדלקת נרות, אכילת סופגניות והענקת מתנות.

מתנות לעובדים וללקוחות לכבוד חג החנוכה

לכבוד חג החנוכה משרדים ובעלי עסקים רבים החליטו להעניק מתנות לחנוכה לעובדים וללקוחות כאות להכרת תודה. תודה ללקוחות אשר הם בחרו בהם ותודה לעובדים על המוטיבציה והעבודה הקשה שהם עושים במהלך כל השנה.

חג החנוכה הוא הזדמנות נהדרת לפרגן לעובדים וללקוחות עם מתנות. תוכלו להעניק לעובדים וללקוחות שלכם מתנות בתקציבים שונים. תוכלו לרכוש עבורם ספל נס עם המון שוקלדים, או סביבון מפוצץ בממתקים. או חנוכייה עם חריטה והקדשה. אין סוף למתנות שתוכלו להעניק לכבוד חג החנוכה.

למה כדאי לתת מתנות לעובדים וללקוחות בחגים?

כאשר אתם נותנים מתנות לחג לעובדים אתם בעצם אומרים תודה, אתם בעצם מביעים את הערכתם לעובדים וללקוחות שלכם, על כך שהם בחרו בכם! אתם אומרים תודה על כל העבודה הקשה, על האמון שהם נותנים בכם ועוד. מלבד זאת אתם גם מהדקים את הקשר בינם לבינכם. ולבסוף, אתם ממתגים את עצמכם טוב יותר. מתנה ממותגת היא מתנה שמשווקת אותכם אם תרצו או לא. הענקת ספל קפה עם לוגו החברה היא פעולה שיווקית גרידא. כזכור אחת הדרכים לשווק את עצמכם זה על ידי הענקת מתנות ממותגות.