מלונות באילת בצל התו הסגול

מלונות באילת בצל התו הסגול

אילת העיר הדרומית היפה על חוף הים.  מאז ומתמיד נהרו אליה הן תיירים מחוץ לארץ והן אזרחים מהארץ. העיר מציעה שלל של פעילויות שונות, אך בחצי השנה האחרונה, מאז הגיעה הקורונה אלינו, גם העיר אילת הפכה מעיר מלאת תיירים מחוץ לארץ אלא מתיירים מהארץ.

הממשלה, בעקבות התפרצות הקורונה בארץ ועליית התחלואה, הנהיגה את התו הסגול. 

התו הסגול 

במסגרת מגפת הקורונה הקשה, הפוקדת את העולם בכלל ואת מדינת ישראל בפרט, ניתן לראות כי גם המלונות קבלו הזהרות והנחיות חוזרות ונשנות, על מנת להמשיך לפעול במצב הקיים, העסק חייב לפעול לפי התו הסגול. 

על מנת לקבל  את התו הסגול, מדינת ישראל דורשת עמידה במספר כללים: 

  • ממונה קורונה מטעם בית העסק. 
  • שמירה על כללי הניקיון.
  • שמירת מרחק  2 מטר בין אדם לאדם. 
  • איסור התקהלות. 
  • מדידת חום לכל באי העסק. 

גם באתרי נופש כמו מלונות קלאב הוטל באילת מקפידים מאד על הנחיות אלו, על מנת לארח את האורחים בברכה ובריאות, במסגרת ההקפדות האלו ניתן לראות כי: 

  • ישנה הגבלה על כניסה של אורחי המלון לבריכות, כמו כן במידה ואורחי המלון מעוניינים להיכנס אל הבריכות עליהם לשמור על הכללים שנקבעים שם בקשר לכמות  הנכנסים. 
  • בחדרי הוידאו והמשחקים וכן חדר הכושר ישנה הגבלה על מספר הנכנסים, וכן חשוב לציין כי ישנה הקפדה ברורה על העניין הזה. 
  • כל אורחי המלון ללא יוצא מין הכלל מתבקשים לשמור על הנחיות בעניין המרחק 2 מטר בין אדם לאדם. 
  • המסעדות שבעבר נהגו להגיש ארוחות משתדלות במידת האפשר לארוז מוצרים אישיים על מנת למנוע הדבקה. 

אם אתם מעוניינים בחופשה לא רק מהנה אלא גם בטוחה, מלונות באילת כאן בשבילכם שומרים על הבריאות שלכם. מוזמנים להזמין חופשה בטוחה ונעימב במלון קלאב אין אילת באתר אמור.

אהבתם את המאמר? שתפו אותו בין חברי

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

אטרקציות בדובאי
Blogging
alfred

אטרקציות בדובאי – מה עושים בדובאי?

תייר ישראלי רגיל לנסוע אל מדינות אירופה, ארצות הברית, המזרח הרחוק, אפריקה. בכל אחד מהמקומות האלה אפשר למצוא אפיונים שונים, מיוחדים, ספציפיים באותן מדינות. לכן, כשהוא מגיע למקום כמו דובאי במפרץ הפרסי, הרי שהוא יכול למצוא אטרקציות ייחודיות, שהוא לא

קרא עוד »
Blogging
alfred

סיור קולינרי בשוק לוינסקי

שוק לוינסקי הינו שוק צבעוני תוסס, הומה וריחני. הריחות המגיעים מכל חנות ופינה מתערבבים ותורמים רבות לאווירה האופפת אותו. סיור קולינרי בשוק לוינסקי באתר שוקאיט מגיע לכל הפינות האותנטיות שלו. החל מחנויות התבלינים, דרך המסעדות הייחודיות ועבור לבארים החדשניים המשלבים

קרא עוד »
טיפול "CBT" עם מכון חיבורים
Blogging
alfred

מהם הגורמים לחרדות אצל ילדים?

זה אף פעם לא מחזה נעים בעבור הורים לראות את הילד שלהם חולה. למעשה, בעבור רוב ההורים מספיק צינון קל או שיעול לא רציני בשביל למהר לרופא ולבדוק האם מדובר במחלה או וירוס כלשהו ואם יש צורך בטיפול רפואי. אך

קרא עוד »