כמה צלמים צריך לחתונה?

כמה צלמים אנחנו צריכים בחתונה? זו לא התחלה של בדיחה, זו שאלה אמיתית שכל זוג אשר עומד להתחתן ומארגן את החתונה שלו, צריך לשאול את עצמו כמה צלמים הוא צריך בשביל ליהנות לא רק מכמות תמונות גדולה אלא גם מהאיכות הגבוהה ביותר.

נהוג לחשוב שצלם חתונה אחד יכול להספיק, הרי מדובר באיש מקצוע הוא יכול למצוא את הזוויות השונות בכל רגע באירוע בשביל לעמוד באחת מהן ולצלם את המתרחש. אך זה לא מדויק לגמרי אם אנחנו רוצים ליהנות מתיעוד איכותי של האירוע שלנו, תיעוד שיתאים למה שאנחנו רוצים לא רק לזכור אלא גם להציג בפני אחרים אחרי האירוע, אזי שאנחנו צריכים להיעזר ביותר מצלם אחד.

אנחנו צריכים צוות צילום שיכלול 2-3 ואפילו 4 צלמים שונים. אנחנו צריכים צלם אחד ראשי שינהל את הצוות ויהיה אחראי על צילום התמונות לפני החתונה וכן בזמן האירוע, כאמור בתור צלם ראשי. לצידו אנחנו צריכים צלם נוסף שילווה את האירוע ויצלם אותו מזווית אחרות, בצורה כזו, נוכל לקבל תמונה מלאה של האירוע לא רק ממקום אחד אלא ממספר מקומות.

אנחנו צריכים צלם וידיאו שיתעד את האירוע בעזרת מצלמה. הוא ידע גם לערוך את הסרט מאוחר יותר בשביל להכין עבורנו סרט חתונה איכותי. וכן אנחנו צריכים צלם מגנטים שיתעד את האורחים בזמן האירוע ויספק להם תמונות על מגנטים בזמן אמת.

צריך לומר, מעבר לעניין הצילום בשטח, אזי שאנחנו צריכים להיעזר בצוות צילום רחב מהאתר https://shmulik-hazan.co.il גם בשביל למנוע מצבים של אי הבנות או בעיות שונות. למשל, אם צלם אחד חולה או קורה משהו שמונע ממנו להופיע באירוע, אז יש את הצוות שיכול להחליף אותו, אם קורה משהו למצלמה בזמן האירוע, יהיו צלמים אחרים שיוכלו לתעד ועוד.

לפני סיום צריך לומר, בעת שאנחנו חותמים על הסכם עם הצלם, חשוב מאוד להבהיר כמה צלמים אנחנו רוצים באירוע וכמובן שעל הצלם עצמו לספק לנו מידע מפורט על כמות הצלמים אשר אמורים להופיע באירוע מטעמו ומה הם אמורים לעשות.

באתר https://magnetli.co.il תוכלו להתרשם מצילום מגנטים