האם ניתן לטייל בטיול מאורגן ששומר שבת?

האם ניתן לטייל בטיול מאורגן ששומר שבת?

הציבור החרדי, ממש כמו הציבור הכללי, מעוניין וצריך מידי פעם לצאת להתאוורר בטיול מהנה של נופש לציבור הדתי. אבל מה, בשונה מהציבור הכללי, יש לציבור החרדי לא מעט דרישות בזמן שהם בוחרים מקום בילוי, בית מלון או כל אטרקציה אחרת. אם אלו דרישות כשרות בתחום האוכל, אם אלו דרישות הפרדה בהפעלות ובאטרקציות השונות ואם זוהי החשיבות של זהות האורחים והמטיילים האחרים באותו המקום. והדבר הכי חשוב – שאף אדם שנמנה על הציבור הזה אינו מוכן להתפשר עליו – שמירת השבת.

וכאן נשאלת השאלה הגדולה – האם זה אפשרי?

האם יש סיכוי לצאת לטיול מאורגן מבלי לחשוש שמא תיאלצו חלילה לחלל את השבת? האם יש מצב בו תמצאו חבילת נופש של מספר ימים כאשר יום השבת הינו יום מנוחה? אז ככה, אם השאלה הזו הייתה עולה לפני מספר שנים, התשובה הייתה שלילית. מכיוון שעד לפני זמן לא רב, כמעט ולא היה מענה בתחום הזה לציבור שומר השבת. אבל כיום, כאשר הציבור הספציפי הזה גדל והתרחב ונוצר ביקוש לטיולים מאורגנים אשר הדגש בהם הוא על שמירת הכשרות והשבת, קיים מענה גם לכך.

טיול מאורגן ששומר שבת – יש דבר כזה!

כן, קראתם נכון. אם אתם מעוניינים לצאת לטיול מאורגן של מספר ימים כאשר בניהם יש גם שבת, תוכלו לעשות זאת עם כהנא גרופ מבלי לחשוש שמא תאלצו לחלל את השבת או לוותר על פעילויות מרתקות שמתקיימות ביום הזה. בעקבות הביקוש הגובר, החלו לארגן טיולים וימי נופש מיוחדים לציבור ששומר שבת וכמובן, שמזמן הדלקת הנרות וכניסת השבת ועד למוצאי שבת, אין כל פעילות מיוחדת מלבד סעודות שבת ומנוחה.

מי מארגן את טיולי הפלא האלה?

כמובן שלא כל חברת נסיעות מארגנת טיולים שמתאימים לציבור ששומר שבת, אז אם אתם מעוניינים בטיול כזה, עליכם לפנות לחברת נסיעות חרדית, כזו שכל לקוחותיה הינם שומרי שבת. ולכן, היא גם מציעה טיולים מאורגנים אשר בהם שומרים על קדושת השבת ומאפשרים גם לציבור החרדי והדתי ליהנות מטיול חוויתי ומהנה מבלי לוותר על עקרונותיו החזקים.

אהבתם את המאמר? שתפו אותו בין חברי

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

Blogging
alfred

מחיר גלישה בחו"ל – מה ההבדל בין הרשתות

אחד הדברים הנחוצים והחשובים ביותר בחייו של כל אדם כיום הוא האינטרנט. אין כמעט אדם אשר לא משתמש באינטרנט ביומיום שלו עבור צרכים שונים. אדם ללא אינטרנט זמין לא פעם חש שעמום וניתוק מהעולם. כאשר טסים לחו"ל לחופשה או טיול,

קרא עוד »
כלב ביישון בולונז
Blogging
alfred

האם כלב ביישון בולונז נחשב לכלב נקי?

מקורו של כלב בישון בולונז הוא באיטליה והוא נחשב לאחד הכלבים המתאימים ביותר לגידול בדירה. כלב קטן מימדים זה ידידותי במיוחד כך שבקלות רבה תוכלו להתחבר אליו ולהצליח לאלף אותו על פי הצרכים האישיים שלכם ללא התנגדות. בחירת רבים –

קרא עוד »
Blogging
alfred

חדרים לפי שעה במרכז לכל מטרה

קרה ונתקעתם איפשהו בארץ והדבר האחרון שעולה לכם בראש הוא היכן נישן את הלילה, מי חושב על זה סתם כך באמצע היום. אולי הסיבה שהמצב ככה הוא בגלל שלא כולנו מכירים את הדבר החם הזה שנקרא חדרים בתשלום לפי שעה.

קרא עוד »