האם ניתן לטייל בטיול מאורגן ששומר שבת?

האם ניתן לטייל בטיול מאורגן ששומר שבת?

הציבור החרדי, ממש כמו הציבור הכללי, מעוניין וצריך מידי פעם לצאת להתאוורר בטיול מהנה של נופש לציבור הדתי. אבל מה, בשונה מהציבור הכללי, יש לציבור החרדי לא מעט דרישות בזמן שהם בוחרים מקום בילוי, בית מלון או כל אטרקציה אחרת. אם אלו דרישות כשרות בתחום האוכל, אם אלו דרישות הפרדה בהפעלות ובאטרקציות השונות ואם זוהי החשיבות של זהות האורחים והמטיילים האחרים באותו המקום. והדבר הכי חשוב – שאף אדם שנמנה על הציבור הזה אינו מוכן להתפשר עליו – שמירת השבת.

וכאן נשאלת השאלה הגדולה – האם זה אפשרי?

האם יש סיכוי לצאת לטיול מאורגן מבלי לחשוש שמא תיאלצו חלילה לחלל את השבת? האם יש מצב בו תמצאו חבילת נופש של מספר ימים כאשר יום השבת הינו יום מנוחה? אז ככה, אם השאלה הזו הייתה עולה לפני מספר שנים, התשובה הייתה שלילית. מכיוון שעד לפני זמן לא רב, כמעט ולא היה מענה בתחום הזה לציבור שומר השבת. אבל כיום, כאשר הציבור הספציפי הזה גדל והתרחב ונוצר ביקוש לטיולים מאורגנים אשר הדגש בהם הוא על שמירת הכשרות והשבת, קיים מענה גם לכך.

טיול מאורגן ששומר שבת – יש דבר כזה!

כן, קראתם נכון. אם אתם מעוניינים לצאת לטיול מאורגן של מספר ימים כאשר בניהם יש גם שבת, תוכלו לעשות זאת עם כהנא גרופ מבלי לחשוש שמא תאלצו לחלל את השבת או לוותר על פעילויות מרתקות שמתקיימות ביום הזה. בעקבות הביקוש הגובר, החלו לארגן טיולים וימי נופש מיוחדים לציבור ששומר שבת וכמובן, שמזמן הדלקת הנרות וכניסת השבת ועד למוצאי שבת, אין כל פעילות מיוחדת מלבד סעודות שבת ומנוחה.

מי מארגן את טיולי הפלא האלה?

כמובן שלא כל חברת נסיעות מארגנת טיולים שמתאימים לציבור ששומר שבת, אז אם אתם מעוניינים בטיול כזה, עליכם לפנות לחברת נסיעות חרדית, כזו שכל לקוחותיה הינם שומרי שבת. ולכן, היא גם מציעה טיולים מאורגנים אשר בהם שומרים על קדושת השבת ומאפשרים גם לציבור החרדי והדתי ליהנות מטיול חוויתי ומהנה מבלי לוותר על עקרונותיו החזקים.

אהבתם את המאמר? שתפו אותו בין חברי

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

ציוד לטיולי סנפלינג
Blogging
alfred

ציוד שאתם חייבים עבור טיולי סנפלינג

טיולי סנפלינג הם אחד הטיולים הכי אהובים על צעירים או צעירים ברוחם. מודבר באקשן אמיתי ובחוויה מלאה בריגושים. אך חשוב לדעת כי לפני שיוצאים לטיול כזה, יש לדאוג לציוד איכותי וטוב על מנת שהטיול אכן יעבור בשלום. כי לפני הכול

קרא עוד »
פסטיבלי רחוב בעולם
Blogging
alfred

פסטיבלי רחוב בעולם ששווה לראות

פסטיבלי הרחוב יוצאי הדופן בעולם מושכים אליהם מדי שנה כמות גדולה מאד של תיירים. רבים מהם מתכננים את נסיעותיהם לחו"ל בהתאם לפסטיבלים המסקרנים אותם וכך הם טסים למדינה זו, כדאי לדעת שמופעים ברמה לא פחות נמוכה מציעים באתר http://www.sahkanim.com. פסטיבל

קרא עוד »
לתבוע את חברת התעופה
Blogging
alfred

מתי אפשר לתבוע את חברת התעופה?

אף אחד מאיתנו לא אוהב לגלות שהטיסה שלו התעכבה, נדחתה או התבטלה. לצערנו הרב זה קורה מעת לעת, ובתור מי שהשקיע לא מעט כסף וזמן בשביל לרכוש כרטיס טיסה, יש לנו את הזכות המלאה לתבוע את חברת התעופה בגלל זה.

קרא עוד »