5 חברות מובילות בעולם הילדים

עולם הילדים

העשור שעבר נחשב לאחד העשורים הטובים ביותר מבחינת פיתוח חברות וארגונים אשר מעניקים שירותים בעבור ילדים. במדריך זה נציג בפניכם את חמש החברות המובילות בעולם הילדים, אותן מומלץ להכיר.

חברות מובילות בעולם הילדים: הכירו את השורה הראשונה בענף

בעשור החולף הוקמו לא מעט חברות מקצועיות אשר מעניקות שורה של שירותים ייחודים בעבור ילדים, בכל הגילאים. אולם, ישנן חמש חבות מובילות אשר ניצבות בראש ועתידות לשנות את פני הענף גם בעשור הבא. מהן? להלן חמש החברות המובילות אשר ניצבות בשורה הראשונה של ענף עולם הילדים.

חברת הקיץ של החיים

חברת הקיץ של החיים מתמחה בהוצאה של משלחות של ילדים ובני נוער למחנות קיץ בארה"ב. מאז החלה לפעול שלחה החברה בליווי של צוות מיומן ומקצועי אלפי ילדים מרוצים אשר דיווחו על חוויה יוצאת דופן הן מבחינת ההכרות עם ילדים מכל העולם והן מבחינת חיזוק הקשר של הילדים היהודים האמריקאים לישראל. מדובר בחברה מובילה בתחומה אשר זוכה למחמאות וביקורות מהללות הן מצד הורים והן מצד הילדים, וע"פ הצפי גם בעשור הקרוב עתידה החברה להתפתח ולשלוח קבוצות נוספות של ילדים למחנות קיץ, לאור ההצלחה בחיזוק הקשר וכן ערך המוסף אותו מעניקה החברה לכל ילד.

אבן נייר ומספרים

חברת אבן נייר ומספרים מתמחה בהפעלות לקייטנות וכן הפעלות בבתי ספר ובתי עסק. החברה מעסיקה צוותים מקצועיים אשר מעבירים תכנים חינוכיים אשר מבוססים על פעילות אקטיבית וכיפית במיוחד, לכל שכבות הגיל.

שלוש מקלות

חברה אשר מתמחה בהפעלות לילדים, לצורך יצירת חוויה בלתי נשכחת. באמצעות החברה תוכלו לספק לילדים מגוון הפעלות וכן סדנאות, כאשר המופע המוביל של החברה הינו מופע קצב אקטיבי וכיפי במיוחד.

סינרגיה הפקות אירועים

סינרגיה נחשבת לאחת החברות המובילות בעולם הילדים, זאת לאור ניסיון עשיר בהפקות שטח אשר מותאמות באופן אישי לילדים. מדובר בהפעלות חווייתיות אשר מבוססות על ספורט אתגרי, כאשר צוותה חברה הינו צוות מנוסה אשר עבר הכשרות ספציפיות לצורך העברת התכנים לילדים.

אפריקה מתופפים

חברת אפריקה מתופפים מתמחה באספקה של סדנאות מתופפים בסגנון אפריקאי, באמצעות שימוש בכלי נגינה מקוריים אותם מייבאת החברה. בחברה מועסקים מוזיקאים אשר מעבירים סדנאות תיפוף לכל הגילאים, ולכן מדובר בחברה מצליחה אשר בעשור האחרון סיפקה שירות של סדנאות תיפוף בכל רחבי הארץ, בהצלחה יתרה, כפי שניתן לראות בהמלצות אותה קיבלה החברה.

אהבתם את המאמר? שתפו אותו בין חברי

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

קבלן מצבות
Blogging
alfred

איך בוחרים קבלן מצבות?

בתום השלושים לאבל, יש להתקין מצבה על גבי הקבר. לשם כך, יש לבחור עוד קודם לכן, בתום השבעה, את הקבלן אשר יבנה את המצבה וכן את החומרים מהם הוא יעשה זאת. במאמר זה, נציג מספר פרמטרים כיצד בוחרים קבלן מצבות

קרא עוד »
גלגלצ
Blogging
alfred

לקראת הסגר: איך אפשר ליצור אווירה נעימה בבית?

במרץ 2020 מצאנו את עצמנו בסגר הראשון בעקבות מגיפת הקורונה. לצערנו, בספטמבר-אוקטובר 2020, אנחנו עומדים למצוא את עצמנו בסגר השני. הפעם, כשאנחנו יודעים פחות או יותר למה לצפות, יש לנו אפשרות להכין את עצמנו טוב יותר, גם בשביל שלא ייחסר

קרא עוד »
ייפוי כוח מתמשך
Blogging
alfred

השפעות הקורונה בתחום המשפט

על משבר הקורונה העולמי שפקד את העולם בסוף שנת 2019 כנראה נדבר ונשמע עוד שנים ארוכות. לרוב השיח סובב סביב הדברים הטריוויאליים והברורים כמו למשל שיעור התחלואה, שיעור התמותה, ההגבלות בעקבות המחלה במקומות שונים בארץ ובעולם וכמובן המצב הכלכלי הבעייתי

קרא עוד »