5 חברות מובילות בעולם הילדים

עולם הילדים

העשור שעבר נחשב לאחד העשורים הטובים ביותר מבחינת פיתוח חברות וארגונים אשר מעניקים שירותים בעבור ילדים. במדריך זה נציג בפניכם את חמש החברות המובילות בעולם הילדים, אותן מומלץ להכיר.

חברות מובילות בעולם הילדים: הכירו את השורה הראשונה בענף

בעשור החולף הוקמו לא מעט חברות מקצועיות אשר מעניקות שורה של שירותים ייחודים בעבור ילדים, בכל הגילאים. אולם, ישנן חמש חבות מובילות אשר ניצבות בראש ועתידות לשנות את פני הענף גם בעשור הבא. מהן? להלן חמש החברות המובילות אשר ניצבות בשורה הראשונה של ענף עולם הילדים.

חברת הקיץ של החיים

חברת הקיץ של החיים מתמחה בהוצאה של משלחות של ילדים ובני נוער למחנות קיץ בארה"ב. מאז החלה לפעול שלחה החברה בליווי של צוות מיומן ומקצועי אלפי ילדים מרוצים אשר דיווחו על חוויה יוצאת דופן הן מבחינת ההכרות עם ילדים מכל העולם והן מבחינת חיזוק הקשר של הילדים היהודים האמריקאים לישראל. מדובר בחברה מובילה בתחומה אשר זוכה למחמאות וביקורות מהללות הן מצד הורים והן מצד הילדים, וע"פ הצפי גם בעשור הקרוב עתידה החברה להתפתח ולשלוח קבוצות נוספות של ילדים למחנות קיץ, לאור ההצלחה בחיזוק הקשר וכן ערך המוסף אותו מעניקה החברה לכל ילד.

אבן נייר ומספרים

חברת אבן נייר ומספרים מתמחה בהפעלות לקייטנות וכן הפעלות בבתי ספר ובתי עסק. החברה מעסיקה צוותים מקצועיים אשר מעבירים תכנים חינוכיים אשר מבוססים על פעילות אקטיבית וכיפית במיוחד, לכל שכבות הגיל.

שלוש מקלות

חברה אשר מתמחה בהפעלות לילדים, לצורך יצירת חוויה בלתי נשכחת. באמצעות החברה תוכלו לספק לילדים מגוון הפעלות וכן סדנאות, כאשר המופע המוביל של החברה הינו מופע קצב אקטיבי וכיפי במיוחד.

סינרגיה הפקות אירועים

סינרגיה נחשבת לאחת החברות המובילות בעולם הילדים, זאת לאור ניסיון עשיר בהפקות שטח אשר מותאמות באופן אישי לילדים. מדובר בהפעלות חווייתיות אשר מבוססות על ספורט אתגרי, כאשר צוותה חברה הינו צוות מנוסה אשר עבר הכשרות ספציפיות לצורך העברת התכנים לילדים.

אפריקה מתופפים

חברת אפריקה מתופפים מתמחה באספקה של סדנאות מתופפים בסגנון אפריקאי, באמצעות שימוש בכלי נגינה מקוריים אותם מייבאת החברה. בחברה מועסקים מוזיקאים אשר מעבירים סדנאות תיפוף לכל הגילאים, ולכן מדובר בחברה מצליחה אשר בעשור האחרון סיפקה שירות של סדנאות תיפוף בכל רחבי הארץ, בהצלחה יתרה, כפי שניתן לראות בהמלצות אותה קיבלה החברה.

אהבתם את המאמר? שתפו אותו בין חברי

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

סיורי אוכל ויקבים בקפריסין
Blogging
alfred

סיורי אוכל ויקבים בקפריסין – המאכלים הקפריסאיים שחייבים לטעום

מה טוב יותר מאוכל ויין כשרוצים להנות מחופשה נעימה ומפנקת? מי שרוצה לצאת לחופשה מתכנן חופשה עתידית – יכול להנות מסיורי אוכל ויקבים בקפריסין. קפריסין נחשבת אחד מהיעדים הפופולאריים ביותר עבור ישראלים, בעיקר בשל היתרונות שהיא מציעה, כגון: טיסה קצרה,

קרא עוד »
VPS
Blogging
alfred

מושגי יסוד שחשוב להכיר בעולם האינטרנט

עולם האינטרנט הוא רחב במיוחד, ואילו בשנים האחרונות הפך לחלק בלתי נפרד מתהליכי השיווק של עסקים רבים. כיום מהווה האינטרנט חלק משמעותי בקידום העסק, ועל כן ריכזנו בעבורכם כמה מושגי יסוד שחייבים להכיר. VPS אין ספק כי את הביטוי vps

קרא עוד »
מתכונים טבעוניים לחגים
Blogging
alfred

מתכונים טבעוניים לחגים: מה מבשלים לליל הסדר?

ליל הסדר מתקרב אלינו בצעדי ענק, ולא מעט משפחות מתחילות להיערך לקראת פסח, לנקות את הבית במרץ, ולרכוש מצרכים עבור ארוחת החג. אילו מאכלים טבעוניים ניתן להכין בליל הסדר? ריכזנו בעבורכם כמה הצעות. היערכו מראש כדי שתוכלו להרכיב תפריט ייחודי

קרא עוד »