אישור מסמכים משפטי: איך עושים את זה נכון?

אישור מסירה משפטי

כמעט כולנו שואפים לחיות חיים נעימים ורגועים, כאלו המתנהלים על מי מנוחות ללא דרמות מיותרות ובלי הפתעות לא רצויות. עם זאת, המציאות מראה שישנם דברים בחיים שאינם בשליטתנו וכי לפעמים אנו נדרשים לנקוט צעדים מסוימים בניגוד לרצונינו, כך גם כאשר אנו עומדים לפני הליך משפטי, בין אם מדובר בתביעה שנרצה לבצע או בכל הליך שהוא. כדי שדברים כאלו יעברו במהירות ובלי הרבה סחבת ובזבוז זמן ואנרגיה, ישנה חשיבות גבוהה לכך שהכל יתבצע נכון מבחינה טכנית ואחד החלקים החשובים הוא אישור המסירה המשפטית. אם עדיין לא שמעתם על זה, הנה כמה דברים שחשוב לדעת.

תוקף משפטי

גם אם בחרתם בחרת עורכי הדין הטובה ביותר ווידאתם בכל דרך אפשרית שהמסמכים שברשותכם תקינים וקבילים בבית המשפט, אם הם לא יימסרו כראוי הם פשוט יאבדו באופן מוחלט מהתוקף שלהם. אישור מסירה משפטי הוא חלק חשוב ממסירת המסמכים, שכן ברגע שהוא חתום כלשון החוק, זה אומר שהמסמכים התקבלו כראוי וכי התהליך יהיה מוכר מבחינה חוקית אל מול בית המשפט ורשויות החוק.

איך עושים את זה?

ובכן, ישנן חברות עורכי דין שיבצעו את המסירה בעבורכם, אך מרביתן לא מספקות את השירות הזה וישנם כמובן מקרים בהם תדרשו למסור מסמכים בלי שעברתם קודם לכן אצל עורך דין. כך תקבלו מסמך מסוים עליו הנמסר יצטרך לחתום ויש פרוטוקולים ברורים לאיך זה צריך להיעשות ומה עושים במקרה ונתקלים בסירוב. מי שלא בקיא בתהליך עלול ליפול בקלות ולהפיל תיקים שלמים כתוצאה מכך.

היעזרו במומחים

כיום, ישנן חברות רבות המתמחות בדיוק בעניין הזה. זה דבר אחד להעביר חבילה כללית לאדם כלשהו, אבל עניין שונה לחלוטין למסור מסמכים משפטיים ולכן מי שבוחר בחברה אמינה, מנוסה ואיכותית, יכול להיות בהחלט שקט שהמסמכים יגיעו ליעדם ויימסרו כמובן כראוי.

ההמלצה החמה שלנו היא לא למסור את המסמכים בעצמכם אם אתם לא יודעים בדיוק איך עושים את זה ובכל אופן מומלץ תמיד להיוועץ באיש מקצוע לפני תהליך של אישור מסירה משפטי.

אהבתם את המאמר? שתפו אותו בין חברי

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

קבלן מצבות
Blogging
alfred

איך בוחרים קבלן מצבות?

בתום השלושים לאבל, יש להתקין מצבה על גבי הקבר. לשם כך, יש לבחור עוד קודם לכן, בתום השבעה, את הקבלן אשר יבנה את המצבה וכן את החומרים מהם הוא יעשה זאת. במאמר זה, נציג מספר פרמטרים כיצד בוחרים קבלן מצבות

קרא עוד »
גלגלצ
Blogging
alfred

לקראת הסגר: איך אפשר ליצור אווירה נעימה בבית?

במרץ 2020 מצאנו את עצמנו בסגר הראשון בעקבות מגיפת הקורונה. לצערנו, בספטמבר-אוקטובר 2020, אנחנו עומדים למצוא את עצמנו בסגר השני. הפעם, כשאנחנו יודעים פחות או יותר למה לצפות, יש לנו אפשרות להכין את עצמנו טוב יותר, גם בשביל שלא ייחסר

קרא עוד »
ייפוי כוח מתמשך
Blogging
alfred

השפעות הקורונה בתחום המשפט

על משבר הקורונה העולמי שפקד את העולם בסוף שנת 2019 כנראה נדבר ונשמע עוד שנים ארוכות. לרוב השיח סובב סביב הדברים הטריוויאליים והברורים כמו למשל שיעור התחלואה, שיעור התמותה, ההגבלות בעקבות המחלה במקומות שונים בארץ ובעולם וכמובן המצב הכלכלי הבעייתי

קרא עוד »