שקי מגנזיום אם אתם מטפסים זה מוצר לגיטימי לחלוטין

יש סוגים שונים של חובבי טיפוס. יש מי שמטפס בשטח הפתוח ויש מי שמטפס על קירות טיפוס כל מטפס יודע את החשיבות של אבקת מגנזיום במהלך הטיפוס. אבקת מגנזיום היא סימן היכר מדליק של מטפסים מכל הסוגים. אבקת המגנזיום שומרת לכם על הידיים שלכם היא מגינה על כפות הידיים שלכם כדי שלא יזיעו ולא יהיו רטובות. מה שיכול להיות מסוכן.

קנו ציוד לטיולים >>>

החשיבות של אבקת מגנזיום עבור מטפסים

לאבקת מגנזיום יש חשיבות רבה בתהליך הטיפוס. מטפסים לרוב יודעים זאת.  אבקת מגנזיום מונעת החלקה ומגנה עליכם. אבקת מגנזיום גם שומרת על עור הידיים שלכם. כך הידיים נשארות יבשות ולא מפתחות פצעים  ושלפוחית מחיר של אבקות טיפוס הוא בין עשרה שקלים לתשעים שקל תלוי בכמות שאתם קונים מטפסים מנוסים קונים שקי מגנזיום להחזיק את אבקת המגנזיום זה אביזר חשוב שגם מוסיף בטיחות למטייל לטיפוס שלכם. חשוב מאוד לרכוש שק מגנזיום כדי שתוכלו לטפס בצורה נוחה בטוחה. 

איזה שק מגנזיום כדאי לקנות ?

כדאי לקנות שק טיפוס ארגונומי שמותאם לטיפוס נוח ובטוח. שקי מגנזיום בנויים מוחומרים מיוחדים שמתאימים לטיפוס הרבה שקי מגנזיום עשויים מניילון כדי להקל על הטיפוס. בשק מגנזיום טוב יש בטנת פליז נעימה שמקלה על הפזור של האבקת מגנזיום על הידיים חשוב שלשקי מגנזיום תיהיה שפה קשוחה שמאפשרת הכנסה קלה של היד לתוך השק. חשוב שיהיה לכם קל לעשות שימוש בשק המגנזיום בזמן שאתם מטפסים. חשוב שיהיה קל לפתוח ולסגור את שק המגנזיום בזמן הטיפוס, כדי שהמגנזיום לא יישפך בזמן הטיפוס שלכם. חשוב שניתן יהיה לחבר בנוחות את השק מגנזיום למותניים או לרתמת הטיפוס.