פעילות odt לעובדים – מתאים לכל העסקים

כל עסק מורכב מהון אנושי שהוא אחד המרכיבים החשובים בכל עסק. העובדים הם חלון הראווה של העסק ותחושת השייכות שלהם לעסק והמוטיבציה היא זו שיוצרת את המרקם המיוחד של כל עסק.

 

פעילות odt לעובדים

הפעילות של odt יוצרת גיבוש מדהים לכל העובדים ללא קשר לסוג העסק בו הם עובדים. זו יכולה להיות חברה פרטית העוסקת בתחומי התעשייה, משרד העוסק באדריכלות או עובדים של משרדים ממשלתיים. כל אחד מהעובדים ללא קשר למקום העבודה שלו ייהנה מיום גיבוש נפלא שיהיה עבורו יום של יציאה מהשגרה ויכלול אתגרים והמון צחוק ומצד שני יום זה גם יגרום לכך שהעובדים יכירו לעומק זה את זה ויראו את היכולות של כל אחד מהם, ברבדים שאליהם הם לא נחשפים ביום יום.

 

גיבוש של העובדים

גיבוש של העובדים קורה בכל מצב בו כולם נמצאים יחד ואמורים לסיים לבצע משימה מתוחכמת, או כאשר הם מתחלקים לקבוצות ובאופן טבעי כל קבוצה רוצה לנצח. כל אחד מהם מוציא מעצמו את המיטב, מחפש דרכי פעולה מתוחכמות כדי לעמוד באתגרים.

בהתאם לכל משחק, הם מוציאים את כל היכולות הפיזיות שלהם, רצים, מטפסים חדורי מטרה ומגיעים תוך פרק זמן קצר לקצה המסלול.

העבודה המשותפת של העובדים מגלה לכל אחד צדדים באישיותו של האחר והכרה זו והקשרים האישיים הנרקמים במהלך יום הגיבוש כדי לנצח יחד, ימשיכו גם במהלך המשימות היום יומיות במשרד. המטרה היא שיהיה שיתוף פעולה מלא, למנוע אינטריגות וקבוצות בתוך העסק, כדי שתהיה הרמוניה מלאה ועבודת צוות.

ברוב המקרים יום גיבוש מוצלח הכולל גם סדנה יובילו ליחסים הרבה יותר טובים בין העובדים השונים ויצור הצלחה עסקית.