טיולים בפאפוס

חופשת הקיץ היא זמן נהדר עבור טיולים בקפריסין, בין אם אתם מחפשים טיול כזוג או בין אתם אתם בעיניין של טיולי משפחות, רבים מתחבטים לגבי היעד שאליו הם מעוניינים לטוס לחופשה בקיץ, יש כאלה שגם מתלבטים בין חופשה בארץ לבין חופשה ביעד בחו”ל. אחד היעדים הפופולריים בקרב ישראלים כשמדובר על חופשה בחו”ל, הוא קפריסין.

למה חופשה בקפריסין?

האי קפריסין נחשב לאי מאוד יפה ויש כל כך הרבה מה לעשות בקפריסין. תוכלו למשל לטייל בחופים המיוחדים ולטייל באזורים המעניינין שיש באי, כמו למשל לעשות טיולים בפאפוס, תוכלו לבקר באתרים היסטוריים רבים ומרתקים שנמצאים ברחבי האי קפריסיון ותוכלו להנות משלל אטרקציות שמציע יעד כל כך מיוחד כמו זה.

ישראלים רבים אוהבים לצאת לחופשה בקפריסין מכיוון שמדובר על יעד קרוב מאוד. לא צריך להטרטר בין טיסות ארוכות וקונקשיינים מתישים. תוכלו בטיסה קצרה מאוד וגם זולה להגיע מאוד מהר לקפריסין, לעתים מהר יותר מאשר שתגיעו ליעד מסויים בארץ בנסיעה.

בנוסף בקפריסין תוכלו למצוא מבחר גדול של מלונות שיתאימו לכל אחד מכם, בין אתם זוגות ובין אם משפחות, מלונות בדירוג משתנה של כוכבים על פי בחירתכם וגם מלונות הכל כלול ותוכלו להנות ממלונות אלו במחירים זולים ואפילו זולים מאוד ביחס למחירים הנהוגים בארץ ועל ידי כך לקבל תמורה מעולה למחיר שאתם משלמים עבור החופשה.

הכירו את אחד היעדים הטובים בקפריסין – פאפוס

מי שמעוניין לגלות את קפריסין, אז טיולים בפאפוס הם אופציה נהדרת. פאפוס נמצאת בחלק הדרום מערבי של האי קפריסין והיא נחשבת לאחד האזורים היפים והמעניינים בקפריסין. תוכלו למצוא בקפריסין חוף ים מדהים ביופיו ומצודה מיוחדת שנמצאת בחוף של פאפוס ומוסיפה לנוף המיוחד של המקום ותוכלו לטייל בפאפוס בטיילת הנהדרת של העיר שמלא בבתי קפה קסומים ומסעדות עם אוכל מעולה.