ביטוח נסיעות פספורטקארד

ביטוח נסיעות פספורטקארד

בשנים האחרונות אנחנו יכולים לראות התפתחויות שונות בתחום של ביטוח נסיעות. מה שפעם היה נחשב לפוליסת ביטוח בסיסית אשר יכולנו לרכוש אצל חברות ביטוח בטרם יצאנו את גבולות הארץ, הלכו והתפתחו עם השנים בצורות שונות.

המטרה של ההתפתחויות בתחום זה, היתה להפוך את הפוליסה להרבה יותר אפקטיבית עבורנו, הרבה יותר נוחה ופשוטה לשימוש, כמובן הרבה יותר ממוקדת לצרכים שלנו וכן הרבה יותר מלאה, כך שהיא תכיל את כל הדברים שאנחנו צריכים באופן מלא.

אנחנו יכולים למצוא לכך דוגמאות טובות, למשל, כיום אפשר ליהנות מפוליסת ביטוח ספציפיות שמיועדות לצרכים שונים ולא רק פוליסות ביטוח כלליות. בין היתר, אנחנו יכולים ליהנות מפוליסות ביטוח שמיועדות עבור אנשים שעושים סקי, ריצות ארוכות, רכיבה על אופניים, ספורט אקסטרים ועוד. כמובן, ככל שמגוון הפעילויות גדל והתרחב, כך גם אנחנו יכולים למצוא יותר ויותר פוליסות אשר מותאמות באופן מלא לצרכים שלנו.

אך מעבר לכך, אנחנו יכולים למצוא פוליסות אשר מאפשרות לנו ליהנות מאפשרויות רבות, כאלה שבעבר לא הכרנו. לא מדובר רק בדברים שקשורים לתנאי הפוליסה, בין אם זה טיפולים רפואיים מסוימיים, חילוץ והצלה וכדומה אלא גם במאפיינים מיוחדים. למשל, ביטוח נסיעות פספורטקארד, מאפשר לנו להטעין כרטיס מיוחד אשר בעזרתו אנחנו יכולים לשלם על העלויות הכספיות של הטיפול באופן מיידי, מבלי שנידרש לשלם מכספנו ומבלי שנצטרך לחכות שחברת הביטוח תחזיר לנו את הכסף. הכל נעשה באופן מיידי ובצורה מהירה ופשוטה.

עוד מידע על כך תמצאו בקישור: https://engelman-ins.co.il/travel_insurance/passportcard/

רעיון זה יכול להיות מצויין עבור אנשים שנוסעים עם מעט כסף, אנשים שנוסעים לזמן קצר ולא מתכננים לקחת איתם סכומי כסף גדולים. כמו כן, זה יכול להתאים ספציפית עבור אנשים שאמורים לעבור טיפולים מאוד משמעותיים בחו"ל, כתוצאה מתאונה, מחלה או כל דבר אחר, ואין להם אפשרות לשלם או שהם לא רוצים לעשות מכספם, שכן הם נדרשים לו לצרכים אחרים.

נקודה נוספת שאנחנו צריכים לקחת בחשבון היא, שביטוח זה מאפשר לנו לחסוך את כל הטרחה הבירוקרטית שקשורה לנושא של החזרת עלויות וכדומה, בין אם בזמן הנסיעה ובין אם לאחר החזרה מחו"ל.

אהבתם את המאמר? שתפו אותו בין חברי

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

Blogging
alfred

מחיר גלישה בחו"ל – מה ההבדל בין הרשתות

אחד הדברים הנחוצים והחשובים ביותר בחייו של כל אדם כיום הוא האינטרנט. אין כמעט אדם אשר לא משתמש באינטרנט ביומיום שלו עבור צרכים שונים. אדם ללא אינטרנט זמין לא פעם חש שעמום וניתוק מהעולם. כאשר טסים לחו"ל לחופשה או טיול,

קרא עוד »
Blogging
alfred

האם ניתן לטייל בטיול מאורגן ששומר שבת?

הציבור החרדי, ממש כמו הציבור הכללי, מעוניין וצריך מידי פעם לצאת להתאוורר בטיול מהנה של נופש לציבור הדתי. אבל מה, בשונה מהציבור הכללי, יש לציבור החרדי לא מעט דרישות בזמן שהם בוחרים מקום בילוי, בית מלון או כל אטרקציה אחרת.

קרא עוד »
כלב ביישון בולונז
Blogging
alfred

האם כלב ביישון בולונז נחשב לכלב נקי?

מקורו של כלב בישון בולונז הוא באיטליה והוא נחשב לאחד הכלבים המתאימים ביותר לגידול בדירה. כלב קטן מימדים זה ידידותי במיוחד כך שבקלות רבה תוכלו להתחבר אליו ולהצליח לאלף אותו על פי הצרכים האישיים שלכם ללא התנגדות. בחירת רבים –

קרא עוד »