ביטוח נסיעות פספורטקארד

ביטוח נסיעות פספורטקארד

בשנים האחרונות אנחנו יכולים לראות התפתחויות שונות בתחום של ביטוח נסיעות. מה שפעם היה נחשב לפוליסת ביטוח בסיסית אשר יכולנו לרכוש אצל חברות ביטוח בטרם יצאנו את גבולות הארץ, הלכו והתפתחו עם השנים בצורות שונות.

המטרה של ההתפתחויות בתחום זה, היתה להפוך את הפוליסה להרבה יותר אפקטיבית עבורנו, הרבה יותר נוחה ופשוטה לשימוש, כמובן הרבה יותר ממוקדת לצרכים שלנו וכן הרבה יותר מלאה, כך שהיא תכיל את כל הדברים שאנחנו צריכים באופן מלא.

אנחנו יכולים למצוא לכך דוגמאות טובות, למשל, כיום אפשר ליהנות מפוליסת ביטוח ספציפיות שמיועדות לצרכים שונים ולא רק פוליסות ביטוח כלליות. בין היתר, אנחנו יכולים ליהנות מפוליסות ביטוח שמיועדות עבור אנשים שעושים סקי, ריצות ארוכות, רכיבה על אופניים, ספורט אקסטרים ועוד. כמובן, ככל שמגוון הפעילויות גדל והתרחב, כך גם אנחנו יכולים למצוא יותר ויותר פוליסות אשר מותאמות באופן מלא לצרכים שלנו.

אך מעבר לכך, אנחנו יכולים למצוא פוליסות אשר מאפשרות לנו ליהנות מאפשרויות רבות, כאלה שבעבר לא הכרנו. לא מדובר רק בדברים שקשורים לתנאי הפוליסה, בין אם זה טיפולים רפואיים מסוימיים, חילוץ והצלה וכדומה אלא גם במאפיינים מיוחדים. למשל, ביטוח נסיעות פספורטקארד, מאפשר לנו להטעין כרטיס מיוחד אשר בעזרתו אנחנו יכולים לשלם על העלויות הכספיות של הטיפול באופן מיידי, מבלי שנידרש לשלם מכספנו ומבלי שנצטרך לחכות שחברת הביטוח תחזיר לנו את הכסף. הכל נעשה באופן מיידי ובצורה מהירה ופשוטה.

עוד מידע על כך תמצאו בקישור: https://engelman-ins.co.il/travel_insurance/passportcard/

רעיון זה יכול להיות מצויין עבור אנשים שנוסעים עם מעט כסף, אנשים שנוסעים לזמן קצר ולא מתכננים לקחת איתם סכומי כסף גדולים. כמו כן, זה יכול להתאים ספציפית עבור אנשים שאמורים לעבור טיפולים מאוד משמעותיים בחו"ל, כתוצאה מתאונה, מחלה או כל דבר אחר, ואין להם אפשרות לשלם או שהם לא רוצים לעשות מכספם, שכן הם נדרשים לו לצרכים אחרים.

נקודה נוספת שאנחנו צריכים לקחת בחשבון היא, שביטוח זה מאפשר לנו לחסוך את כל הטרחה הבירוקרטית שקשורה לנושא של החזרת עלויות וכדומה, בין אם בזמן הנסיעה ובין אם לאחר החזרה מחו"ל.

אהבתם את המאמר? שתפו אותו בין חברי

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

Blogging
alfred

פעילות odt לעובדים – מתאים לכל העסקים

כל עסק מורכב מהון אנושי שהוא אחד המרכיבים החשובים בכל עסק. העובדים הם חלון הראווה של העסק ותחושת השייכות שלהם לעסק והמוטיבציה היא זו שיוצרת את המרקם המיוחד של כל עסק.   פעילות odt לעובדים הפעילות של odt יוצרת גיבוש

קרא עוד »
מקומות בנגב
Blogging
alfred

מקומות לבקר בהם בנגב

בדרומה של הארץ משתרע הנגב שמבחינת גודלו הוא כשליש משטחה של המדינה. בתקופה הזו שהשמיים נעצרו ורבים לא יכולים לטוס לחופשה שהם תכננו בחו"ל אפשר לטייל בארץ, להכיר אותה ולזכור כמה היא יפה וכמה דברים מיוחדים אפשר לראות בה עם

קרא עוד »
סדנת מקרונים עם ליזה תובל
Blogging
alfred

להתאהב בצרפת מחדש – סדנת מקרונים עם ליזה תובל

אין ספק כי המטבח הצרפתי נחשב לאחד המטבחים המעניינים והטעימים ביותר. מדובר על מטבח מיוחד, המאפשר שילובי טעמים ייחודיים, שאין בשום מטבח אחר. כמו כן, כדאי להכיר את עולם הקינוחים הצרפתי, היות ובדיוק כמו בכל תחום קולינרי אחר, גם בתחום

קרא עוד »