מטבעות קריפטוגרפיים פופולריים בשנת 2021

ההתקדמות הטכנולוגית העולמית אינה פוסקת לרגע. מדענים ומפתחים בכל תחום שהוא, שוקדים יומם ולילה במציאת פתרונות טכנולוגיים חכמים ומשודרגים יותר. כמעט כל דבר שתחשבו עליו ותרצו להגות פטנט חדש או שדרוג, תמצאו שכבר קיים דבר כזה. אנו יכולים לראות את זה בכל דבר, לדוגמה: הטלפונים החכמים.

בכל שנה יוצאים כמה דגמים חדשים, משודרגים יותר, חכמים יותר, עם מעבדים משוכללים וביצועים מטורפים.

כל זה מביא אותנו גם למהפכת הכסף הדיגיטלי. אם הייתם אומרים לפני לא הרבה שנים לאדם שבעתיד הלא רחוק, אנחנו נשלם על ככר לחם במטבעות שלא קיימים, הייתם מקבלים מבט של בוז מעורב ברחמים על ההזיות שתקפו אתכם. אבל הנה גם זה קרה. בשנים האחרונות כולנו עדים למהפכה הוירטואלית מה שנקרא מטבעות קריפטוגרפיים!

מה זה מטבעות קריפטוגרפיים?

מכירים ביטקוין? שמעתם על המושג הזה? הוא נראה לכם קצת מעורפל? זהו אחד מסוגי המטבעות או אמצעי התשלום הווירטואליים שנכללים תחת הקטגוריה מטבעות קריפטוגרפיים. ישנם עוד סוגי מטבעות ווירטואליים, אך הביטקוין הוא ללא ספק המוכר ביותר.

אז אם אתם רוצים להשקיע את כספכם ולהרוויח הכנסות מטורפות לאחר שנים, כדאי לכם לשמוע על מטבעות קריפטוגרפיים פופולאריים בשנת 2021.

ישנם כאמור, כמה סוגי מטבעות קריפטוגרפיים פופולארים ביותר כמו אתריום, אותם נכיר לכם בשורות הבאות.

ביטקוין

זהו אולי המטבע המוכר ביותר, מטבע זה הניב לאנשים תשואות נאות ביותר בלשון המעטה. אנשים שהשקיעו את כספם הרוויחו יותר מפי מאה. אמנם ככל שעובר הזמן ערך המטבע יורד. אך עדיין בתקופה האחרונה, שווי המטבע עלה ב – 27%.

ישנם מטבעות נוספים כמו מטבע בינאנס, Ethereum ועוד. חשוב מאוד להתייעץ לפני כל השקעה, על מנת לבצע את הפעולות הנכונות. קראו בהרחבה באמצעות ביטס אוף גולד!