הסכם טרום נישואין – כל מה שצריך לדעת

הסכם טרום נישואין הוא הסכם שכולל כמה וכמה נושאים שונים בנוגע לזוג שמחליט על פירוק הבית וסיום מערכת היחסים.

בשונה מהסכם ממון שנוגע רק בפרטים הטכניים של נכסים וכספים שנמצאים בין בני הזוג, יש דברים נוספים שגורמים בלגן עצום בגירושין ובהם גם כן כדאי לטפל מוקדם יותר.

בשנים האחרונות שיעור הגירושין בישראל ובעולם בעלייה מתמדת וזה גורם להרבה אנשים לחשב את הצעדים שלהם מהתחלה. הנזק הפיזי והנפשי שיכול להיגרם כתוצאה מתהליך גירושין יכול להרוס לאנשים את החיים עד היסוד.

אולם אם הם דואגים לזה קודם לכן, זה בהחלט ימנע מהם הרבה צער ועוגמת נפש. איך באמת עושים הסכם טרום נישואין ומה זה כולל? המשיכו לקרוא כדי לדעת.

הסכם טרום נישואין

הסכם טרום נישואין כולל מסמך מטעם עורך דין כדוגמת עורך דין אורי גנור, שנוגע בכל מיני עניינים שקשורים לתהליך הגירושין. מטרת המסמך היא להסדיר מראש מה יהיה ביום שיחליטו לפרק את המשפחה.

דברים חשובים כמו אצל מי הילדים הולכים להיות, אצל האב או האם, כמה פעמים בשבוע? על מי יוטלו המזונות וכמה. יש המון חלקים בגירושין שיש בה משפחה עם ילדים שאפשר למנוע הרבה מאוד כאב מראש.

כמובן שיש הרבה זוגות שיסרבו לעשות כאלו הסדרים כי זה פוגע באהבה ובניצוצות שיש בין השניים אבל אם תחשבו טיפה כמבוגרים ובכלל למי שכבר עבר גירושין, זה קצת לא אחראי לא לחשוב על היום שלמחרת בפרט בגלל שאי אפשר לחזות את מאורעות העתיד.

לסיכום וסיום, הסכם טרום נישואין יכול לעשות לכם הרבה מאוד סדר בכל מה שקורה אם וכאשר חלילה מחליטים להיפרד.