מחיר גלישה בחו"ל – מה ההבדל בין הרשתות

אחד הדברים הנחוצים והחשובים ביותר בחייו של כל אדם כיום הוא האינטרנט. אין כמעט אדם אשר לא משתמש באינטרנט ביומיום שלו עבור צרכים שונים. אדם ללא אינטרנט זמין לא פעם חש שעמום וניתוק מהעולם. כאשר טסים לחו"ל לחופשה או טיול, הדבר הראשון שנוטים לחשוב עליו הוא האינטרנט בחו"ל. החבילות הסלולריות הרגילות אינן כוללות בהן אופציה של גלישה באינטרנט בחו"ל ולכן, אדם המעוניין לגלוש באינטרנט ולהשתמש באינטרנט מהמכשיר הסלולרי שלו גם כאשר הוא בחו"ל, חייב לבחור חבילת סלולר חו"ל מיוחדת של רשת כזו או אחרת, שתאפשר לו לגלוש באינטרנט בחו"ל.

גלישה באינטרנט בחו"ל

ישנם לא מעט ישראלים אשר בטוחים שעבור גלישה באינטרנט בחו"ל, אין באמת צורך לרכוש חבילה מיוחדת כלשהי. כל שיש לעשות על פי דעתם זה פשוט למצוא אינטרנט אלחוטי כלשהו ולהתחבר אליו, בכדי לגלוש באינטרנט. אולם, חשוב מאוד לדעת ששימוש באינטרנט אלחוטי בחו"ל הוא לא דבר בטוח ראשית כל, שכן, יתכן שיפרצו לכם למכשיר בשל שימוש באינטרנט זה. שנית, מדובר בדבר לא נוח. כלומר, על מנת להתחבר לאינטרנט, תאלצו לחפש מקום שבו יש אינטרנט אלחוטי זמין. במידה ויהיה לכם צורך ממשי באינטרנט, אך לא יהיה לכם חיבור זמין, תאלצו לחכות עד שתמצאו מקום עם חיבור זמין. אין ספק שמדובר בדבר לא נוח כלל ולכן, כדאי לברר כמה עולה גלישה בחו"ל הכוללת בה גם גלישה באינטרנט הסלולרי בין היתר.

הבדלים בין הרשתות בנוגע למחיר גלישה בחו"ל

חשוב מאוד שתדעו שאם החלטתם ללכת עם גלישה בחו"ל באמצעות רכישת כרטיס סים או חבילת גלישה של אחת מהרשתות, הרי שכל אחת מהחברות תציע לכם מחיר אחר על סוג חבילה או כרטיס אחרים. המחיר יקבע בהתאם לנפח הגלישה שתבחרו, כמות הדקות שתרצו עבור שיחות חוץ, כמות הודעות ועוד. בכדי לחסוך עד כמה שניתן כדאי לעשות סקר שוק בקרב כלל הרשתות ולבחור את הרשת אשר מציעה את המחיר המשתלם ביותר על מקסימום השירותים הסלולריים בחו"ל. כמובן שחשוב לבדוק שמדובר גם על רשת אמינה ומומלצת כמו חברת World8.