השכרת מטוס פרטי – כיצד ומתי עושים את ה?

השכרת מטוס פרטי

כשאנחנו חושבים על השכרת כלי או אמצעי שיאפשר לנו להתנייד ממקום למקום אז באופן טבעי, הדבר הראשון והיחידי שאנחנו חושבים עליו הוא השכרת רכב. הרי זה מה שאנחנו מכירים, זה מה שאנחנו יודעים שמרבית האנשים נוהגים לשכור וקשה לנו לחשוב על אמצעי משמעותי אחר שאפשר לשכור.

אך מלבד השכרת רכב או במקרים אחרים, השכרת אופניים, קורקינט ואמצעים אחרים לשימוש מקומי, נקודתי, הרי יש עוד אמצעי, כלי אותו ניתן לשכור ולהתנייד איתו ממקום למקום. מדובר על מטוסים וישנם מי ששוכר אותם לצרכים שונים.

השכרת מטוס פרטי הוא לא שירות חדש, אך אין ספק שעם השנים זה הפך להיות מאוד פופולארי ונפוץ בפרט בקרב אנשים בעלי הון כספי שמאפשר להם לעשות זאת, בין אם באופן חד פעמי ובין אם על בסיס קבוע. השכרת מטוס פרטי היא דרך מאוד נוחה בשביל להגיע אל יעדים רחוקים, כולל יעדים מחוץ לישראל, בכל עת שרוצים, לכל עניין שצריך.

כיצד עושים זאת בצורה נכונה?

באופן טבעי, השכרת מטוס פרטי איננו דומה להשכרת רכב או אופניים, הן בגלל שכמות החברות שמתעסקות בכך ומציעות שירות זה היא נמוכה, כמו כן, מי שמתעסק בשירות, מציע לא רק מטוס אלא גם את כל מה שנדרש לשם ביצוע הטיסה, בין אם זה טייסים וצוותי עבודה וכן את כל האישורים להפעלת המטוס והטסתו.

בשביל לשכור מטוס לשימוש פרטי לצורך עסקים או הטסה רפואית, יש לבחון אילו חברות יכולות לספק לנו מטוס ברמה גבוהה, מטוס שיתאים לצרכים הייחודים שלנו, וכמו כן, אנחנו צריכים לוודא שהחברה יכולה לספק לנו את כל האישורים הנדרשים לביצוע הטיסה באופן חוקי, במועד בו אנחנו רוצים לבצע אותה.