מצאנו ובדקנו: אלו מכונות הגילוח המומלצות של העשור

גברים רבים עובדים קשה בשביל למצוא את מכונת הגילוח האהובה עליהם, מכונת הגילוח שתאפשר להם ליהנות מגילוח מהיר, בטוח, רך ונעים. אילו מכונות גילוח היו המומלצות ביותר בעשור האחרון? ריכזנו עבורכם את המידע הנחוץ.

מה הן המכונות הטובות ביותר של העשור?

על פניו, היינו יכולים לחשוב שמכונות גילוח לא יכולות להשתפר ולהשתנות הרבה. מי שמכיר את התחום יודע, שאפשר למצוא בשוק מגוון רחב של מכונות עם פונקציות שונות, כאלה שהופכות את פעולת הגילוח להרבה יותר פשוטה, נוחה ובטוחה, כשניתן למצוא סקירה מלאה באתר הבא.

כמו כן, טוב לדעת שמכונות רק השתכללו עם השנים, הפכו להיות הרבה יותר איכותיות מהיבטים שונים, בין אם מדובר במבנה של המכונה, בפונקציות שהיא כוללת או באופן בו היא פועלת.

לפני שנציג סקירה של מכונות גילוח מומלצות, חשוב להדגיש, לפני שאנחנו רוכשים מכונה ספציפית, מוטב שאנחנו נראה אותה בפעולה, מוטב שנלמד על המאפיינים שלה, נלמד במה היא טובה ממכונות אחרות ולמה משתלם לנו להשקיע בה ולא במכונות אחרות. כך אנחנו נבצע רכישה נכונה ונוכל ליהנות ממכונה שתשרת אותנו שנים רבות.

אילו מכונות מומלצות קיימות בשוק?

מכונת בראון סדרה 9 דגם 9095cc – אין ספק, לדעת כל מי שמתמחה בתחום, מדובר במכונה הטובה ביותר כיום בשוק. חברת בראון ידועה במוצרי הגילוח האיכותיים שלה והדגם הנוכחי מבליט זאת.

מדובר במכונה עם ארבע סכיני גילוח איכותיים שמסודרים בתור ויכולים להתאים בצורה מדויקת לתוואי הפנים, ומספקים תוצאות בהתאם. כמו כן, המכונה כוללת להבים שמתאימים לחיתוך שיער הפנים ולהבים שמאפשרים לחתוך שערה בכל אורך ובכל צורה. מאוד נוח ופשוט לעבוד עם המכונה והיא מספקת תוצאה איכותית בצורה בטוחה.

מכונת גילוח 9700 Philips Norelco- מכונת הגילוח השנייה שייכת לחברה נוספת שמייצרת מוצרי גילוח ברמה גבוהה, חברת פיליפס אשר מציעה מכונת גילוח עם שלושה ראשים, אשר מכסים שטח נרחב ומבצעים חיתוך עדין, נעים ובטוח.

מכונת בראון PLUSONIC 790CC– כאמור חברת בראון ידועה בזכות מכשירי הגילוח האיכותיים שלה והנה הוכחה נוספת, גם המוצר השני ברשימה שייך לה. מדובר במכשיר גילוח ייחודי שמעביר ויברציות, גלי רטט שגורמים לשיער הפנים להתרומם ולהתיישר, ומאפשר לגלח אותן בצורה ישרה, פשוטה ומהירה.

מהי מכונת הגילוח המועדפת עליכם?