סנדוויצ'ים לאירועים – מביך או שווה?

כאשר אנחנו מתכוננים לאירוע חשוב, ומעוניינים להעניק לכל האורחים שבאו לכבודנו מרחוק, חוויה בלתי נשכחת, נרצה גם לעשות זאת עם כמה שפחות מאמץ ובאלגן. כמובן שלצורך כך נצטרך להזמין מאכלים הגורמים לכך, ואלה באים בדמותם של סנדוויצ'ים. כמה פשוט ככה ייחודי.

האם זה מביך להזמין סנדוויצ'ים לאירוע?

בכל אירוע, האורחים מתכונים למשהו חדש ושונה שלא ראו אותו באירועים אחרים. זה יכול להיות סוג המקום בו יתרחש האירוע או זמר כזה או אחר אשר יופיעו בו, ויעשו את האירוע הזה דווקא, למיוחד במינו, מה שיגרום לאורחים שבו לחשוב עליו עוד זמן רב וכו'

אירועים מהסוג האורתודוקסי לא באמת חסר. זה לא חייב להיות בדיוק כמו הנהוג בכל המקומות רק שאם עדיין יגישו בו את האוכל הרגיש אותו מגישים בשאר המקומות הרי שהפקט הייחודיות שבו יגרע. פתרון מעולה שניתן לעשות הוא הבאת האוכל דווקא כסנדוויצ'ים.

אירועים שכדאי להביא בהם סנדוויצ'ים

לאירועי חברה למשל, שכן חברות רבות מבינות שעובד טוב הוא עובד מרוצה. האם באמת קיימת דרך מהירה יותר לליבו של אדם מאשר דרך הקיבה שלו? עוד לא הבנו שזו הדרך הטובה ביותר לפנק עובדים מידי פעם בארוחת בוקר חגיגית המלווה בכריכים מגוונים וטעימים. מי יראה סנדוויצ'ים לאירועים מעוררי תיאבון כאלו ולא ירצה לחטוף כמה לעצמו..

בישיבות עסקיות, כמו גם בישיבות הנהלה רבות ופגישות חשובות, נהוג להניח על השולחן מאכלים קלילים כסנדוויצ'ים מושכים או מגשי אירוח ומשקאות קלים. למקרה שהישיבה הולכת להתארך מעבר לזמן המוגדר וגם כדי לשבור את הקרח ולהקל על האווירה. לצד אותם כריכים שתזמינו תוכלו גם להגיש פלטות ירקות טריים וחתוכים, טורטיות, עוגיות וכדומה.

הזמנת מגשי אירוח לאירועים קטנים

באירועים פרטיים קטנים, אין מרענן מהם, כמו כריך טעים ומשביע וקומפקטי, המסוגל להפוך לנו את האירוע למשהו שווה יותר (בדקו גם מגשי פירות טריים לאירועים). אם עברתם לבית חדש וברצונכם להזמין את כל החברים לחנוכת בית, אבל ממש אין לכם זמן להתעסק עם בישולים והכנות, יהיו מטעמים אלה הפתרון המושלם למצב.