סנדוויצ'ים לאירועים – מביך או שווה?

סנדוויצ'ים לאירועים

כאשר אנחנו מתכוננים לאירוע חשוב, ומעוניינים להעניק לכל האורחים שבאו לכבודנו מרחוק, חוויה בלתי נשכחת, נרצה גם לעשות זאת עם כמה שפחות מאמץ ובאלגן. כמובן שלצורך כך נצטרך להזמין מאכלים הגורמים לכך, ואלה באים בדמותם של סנדוויצ'ים. כמה פשוט ככה ייחודי.

האם זה מביך להזמין סנדוויצ'ים לאירוע?

בכל אירוע, האורחים מתכונים למשהו חדש ושונה שלא ראו אותו באירועים אחרים. זה יכול להיות סוג המקום בו יתרחש האירוע או זמר כזה או אחר אשר יופיעו בו, ויעשו את האירוע הזה דווקא, למיוחד במינו, מה שיגרום לאורחים שבו לחשוב עליו עוד זמן רב וכו'

אירועים מהסוג האורתודוקסי לא באמת חסר. זה לא חייב להיות בדיוק כמו הנהוג בכל המקומות רק שאם עדיין יגישו בו את האוכל הרגיש אותו מגישים בשאר המקומות הרי שהפקט הייחודיות שבו יגרע. פתרון מעולה שניתן לעשות הוא הבאת האוכל דווקא כסנדוויצ'ים.

אירועים שכדאי להביא בהם סנדוויצ'ים

לאירועי חברה למשל, שכן חברות רבות מבינות שעובד טוב הוא עובד מרוצה. האם באמת קיימת דרך מהירה יותר לליבו של אדם מאשר דרך הקיבה שלו? עוד לא הבנו שזו הדרך הטובה ביותר לפנק עובדים מידי פעם בארוחת בוקר חגיגית המלווה בכריכים מגוונים וטעימים. מי יראה סנדוויצ'ים לאירועים מעוררי תיאבון כאלו ולא ירצה לחטוף כמה לעצמו..

בישיבות עסקיות, כמו גם בישיבות הנהלה רבות ופגישות חשובות, נהוג להניח על השולחן מאכלים קלילים כסנדוויצ'ים מושכים או מגשי אירוח ומשקאות קלים. למקרה שהישיבה הולכת להתארך מעבר לזמן המוגדר וגם כדי לשבור את הקרח ולהקל על האווירה. לצד אותם כריכים שתזמינו תוכלו גם להגיש פלטות ירקות טריים וחתוכים, טורטיות, עוגיות וכדומה.

הזמנת מגשי אירוח לאירועים קטנים

באירועים פרטיים קטנים, אין מרענן מהם, כמו כריך טעים ומשביע וקומפקטי, המסוגל להפוך לנו את האירוע למשהו שווה יותר (בדקו גם מגשי פירות טריים לאירועים). אם עברתם לבית חדש וברצונכם להזמין את כל החברים לחנוכת בית, אבל ממש אין לכם זמן להתעסק עם בישולים והכנות, יהיו מטעמים אלה הפתרון המושלם למצב.

אהבתם את המאמר? שתפו אותו בין חברי

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

Blogging
alfred

מחיר גלישה בחו"ל – מה ההבדל בין הרשתות

אחד הדברים הנחוצים והחשובים ביותר בחייו של כל אדם כיום הוא האינטרנט. אין כמעט אדם אשר לא משתמש באינטרנט ביומיום שלו עבור צרכים שונים. אדם ללא אינטרנט זמין לא פעם חש שעמום וניתוק מהעולם. כאשר טסים לחו"ל לחופשה או טיול,

קרא עוד »
Blogging
alfred

האם ניתן לטייל בטיול מאורגן ששומר שבת?

הציבור החרדי, ממש כמו הציבור הכללי, מעוניין וצריך מידי פעם לצאת להתאוורר בטיול מהנה של נופש לציבור הדתי. אבל מה, בשונה מהציבור הכללי, יש לציבור החרדי לא מעט דרישות בזמן שהם בוחרים מקום בילוי, בית מלון או כל אטרקציה אחרת.

קרא עוד »
כלב ביישון בולונז
Blogging
alfred

האם כלב ביישון בולונז נחשב לכלב נקי?

מקורו של כלב בישון בולונז הוא באיטליה והוא נחשב לאחד הכלבים המתאימים ביותר לגידול בדירה. כלב קטן מימדים זה ידידותי במיוחד כך שבקלות רבה תוכלו להתחבר אליו ולהצליח לאלף אותו על פי הצרכים האישיים שלכם ללא התנגדות. בחירת רבים –

קרא עוד »