מוט מקלחת – האם זה הכרחי בכלל?

מקלחות הן כבר לא רק צורך בסיסי להתנקות ולשטוף מעלינו את כל היום שהיה, אלא הן חלק משגרת פינוק, התרעננות ואנשים דואגים לאבזר את המקלחות שלהם בציוד המתאים כדי לשדרג את חווית המקלחת.

מוט מקלחת

ראש המקלחת מחובר למוט פינוק המאפשר להתקלח ללא מאמץ מיותר וללא צורך להחזיק את הצינור והמזלף בידיים. ראש הטוש מגיע בגדלים וצורות שונות ומאפשר גם צינור נשלף גמיש עם ראש נוסף, קטן יותר, כדי לנייד את זרם המים ולהגיע לכל מקום שתרצו. לשאלה מוט פינוק מקלחת – האם זה הכרחי בכלל? התשובה היא כן כיוון שפינוק ונוחות הן חלק מחוויית הרחצה.

איך בוחרים מוט מקלחת?

התאימו את צבע מוט הפינוק לקו העיצובי של חדר האמבטיה כולו ולאביזרים הנוספים הנמצאים בו. אביזרים כמו סבוניות, מדפים, מחזיקי מגבות מגיעים בחומרים ובצבעים שונים כמו ניקל, שחור וצבעים נוספים. חשוב לבדוק שהחומר ממנו עשוי מוט מקלחת עמיד במים, אינו מפתח קורוזיה, עמיד לחומרים ודטרגנטים וקל לניקוי.

בחרו את הצינור המתאים ואת גודל ראש הטוש. מומלץ כי בראש הטוש יהיה גם כפתור בורר מצבים לשינוי זרימת המים.

רכישת מוצר איכותי

את מוט המקלחת חשוב לרכוש בחנות מקצועית כדוגמת באטליין, כדי להתאים את מוט המקלחת לגודל המקלחון שלכם, למיקום הנדרש, בהתאם לצבעים המתאימים לכם וחשוב ביותר שידעו להדריך לגבי התקנה נכונה וקלה, תחזוקה וניקיון.

התקנה נכונה

על פי רוב התקנה של מוט מקלחת דורשת קידוח והתקנה באמצעות ברגים ומומלץ להיעזר באיש מקצוע לצורך קדיחה בקרמיקה וחיבור לצינור המים. אם אתם משפצים את חדר האמבטיה כולו, איש השיפוצים יתקין עבורכם את מוט המקלחת וידאג לחיבורים המתאימים, להתקנה מושלמת.