עתיד הנדלן בחו"ל

אם יש לכם די ויותר הון, אחת ההשקעות המניבות תשואות גבוהות, היא בנדלן. כמובן, ניתן להשקיע בנכסים בארץ, אולם גם בנכסים מעבר לים, למשל יוון ומדינות נוספות.

מדוע כדאי לרכוש נכס ביוון?

כיום יותר מתמיד, מומלץ לרכוש נדל"ן ביוון, עם תקציב קטן יחסית של 250,000 ₪ תוכלו לרכוש נכס מצוין באזור אטרקטיבי, ומכיוון שמחירי הנכסים במדינה זו גם הם במגמת עלייה, כמו בשאר העולם, תוכלו להרוויח לא מעט כסף.

אפשר לרכוש גם כמה נכסים

על פי התקציב הכספי העומד לרשותכם, תוכלו לרכוש אף יותר מנכס אחד, זאת בניגוד לארץ בה מחירי הדירות מרקיעים שחקים ולא לכל אחד יש את הכסף להשקעה בנדלן בישראל, אולם כאמור, קיימות גם אלטרנטיבות אחרות.

השקעות בנדלן

בכדי להשקיע בנדלן ובמיוחד ביוון, מומלץ לפנות אל חברה בעלת ניסיון בתחום, הם יוכלו לייעץ לכם היכן לרכוש את הנכס, אולי באתונה? תתפלאו לשמוע, עלותו של נכס אטרקטיבי ביוון דומה לעלות רכישת רכב בארץ, כך שכמעט כל אחד עם הון בסיסי, יוכל לרכוש את הנכס.

יוון קרובה לישראל

בנוסף לכל הנ"ל יש לא מעט יתרונות ברכישת נדלן ביוון. מדינה זו קרובה לישראל, הטיסה אורכת פחות משעתיים, וכמו כן, בעקבות המיתון מחירי הנדלן ביוון ירדו. זהו הזמן לרכוש נכס במחיר נמוך, ומאוחר יותר אפשר למכור אותו במחיר גבוה יותר, בהתאם לשוק הדיור ביוון.

ביטחון כלכלי

לעולם לא נדע מה צופן לו יום, לכן כה חשוב לדאוג לעתיד, לרכוש נדלן ביוון שיבטיח לכם שקט לפחות בתחום הפיננסי, תמיד תדעו שיש בידיכם נכס אטרקטיבי שבבוא הזמן תוכלו למכור אותו, התשואות הכספיות צפויות להיות גבוהות. פנו עוד היום לחברת nadlan one on one העוסקת בתחום, וקבלו ייעוץ מקצועי. בהחלט כדאי!