כל הדרך לקבלת אזרחות פורטוגלית משלכם!

אזרחות פורטוגלית

ישראלים רבים זכאים לקבל אזרחות פורטוגלית, ועל כן לא מעט פונים לעורכי דין וחברות מתמחות על מנת שיסייעו להם לצלוח את התהליך ולקבל את האזרחות הנחשקת. מדובר באזרחות אירופאית לכל דבר, כך שמי שמחזיק באזרחות פורטוגלית, זכאי ליתרונות והטבות רבים ברחבי מדינות האיחוד האירופי. נשמע מסקרן? המשיכו לקרוא.

תהליך הוצאת האזרחות

היום זה כבר הפך לעניין די מקובל, בו ישראלים רבים, צאצאיהם של מגורשי ספרד ופורטוגל, שמתחילים בתהליך לקבלת האזרחות האירופאית. אם תרצו להעמיק את הידע בנושא טוב לדעת כי על תהליך קבלת האזרחות הפורטוגלית, מרחיב המאמר הבא, ועל כן הוא מומלץ לקריאה.

נציין כי מדובר בתהליך שאורך כשנתיים, כשיש להגיש לרשויות בפורטוגל מסמכים שמאוששים את הקשר המשפחתי ביניכם לבין מגורשי ספרד ופורטוגל. למעשה, אם תבחרו לצאת לדרך בליווי עורך דין, לא תיאלצו להתמודד עם כל התהליכים הבירוקרטיים ולו בשל העובדה שעו"ד שלכם ידאג לכך בעבורכם, לרבות תרגום המסמכים וחתימות הנוטריון.

אזרחות פורטוגלית

האם זה משתלם?

התשובה הקצרה היא כן. שנרחיב? האזרחות הפורטוגלית מקנה לכם (ובהמשך גם לילדיכם) את האפשרות לנוע במדינות האיחוד באופן חופשי, להיכנס לארה"ב ללא צורך בהוצאת וויזה, ללמוד במוסדות להשכלה גבוהה באירופה (וגם לקבל מלגות וסבסוד מלא!), לרכוש נכסי נדל"ן ולעבוד במדינות האיחוד באופן חוקי, מה שיתרום להעשרת הידע המקצועי שלכם באופן ניכר. חוץ מזה, תוכלו להחזיק גם באזרחות הישראלית וגם באזרחות האירופאית במקביל, כך שהזכויות שלכם לא נפגעות, ואפילו להיפך.

 

הוצאת אזרחות פורטוגלית היא אמנם תהליך לא קצר, אבל בהחלט מאוד משתלם. מומלץ להיעזר בשירותיו של עורך דין בעל ניסיון בתחום, כך תוכלו ליהנות מתהליך מקצועי בדרך לאזרחות הנחשקת. יש לבדוק מבעוד מועד את זכאותכם, ולו באמצעות רשימת שמות המשפחה שפורסמה על ידי הרשויות בפורטוגל. זכרו שלא מעט שמות עוברתו והשתנו, ועל כן, יכול להיות ששם משפחתם אינו נמצא בין יתר השמות. כך או כך, מוטב לפנות לעו"ד על מנת שיבצע בעבורכם בדיקה מעמיקה יותר. בהצלחה.

אהבתם את המאמר? שתפו אותו בין חברי

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

ציוד לטיולי סנפלינג
Blogging
alfred

ציוד שאתם חייבים עבור טיולי סנפלינג

טיולי סנפלינג הם אחד הטיולים הכי אהובים על צעירים או צעירים ברוחם. מודבר באקשן אמיתי ובחוויה מלאה בריגושים. אך חשוב לדעת כי לפני שיוצאים לטיול כזה, יש לדאוג לציוד איכותי וטוב על מנת שהטיול אכן יעבור בשלום. כי לפני הכול

קרא עוד »
פסטיבלי רחוב בעולם
Blogging
alfred

פסטיבלי רחוב בעולם ששווה לראות

פסטיבלי הרחוב יוצאי הדופן בעולם מושכים אליהם מדי שנה כמות גדולה מאד של תיירים. רבים מהם מתכננים את נסיעותיהם לחו"ל בהתאם לפסטיבלים המסקרנים אותם וכך הם טסים למדינה זו, כדאי לדעת שמופעים ברמה לא פחות נמוכה מציעים באתר http://www.sahkanim.com. פסטיבל

קרא עוד »
לתבוע את חברת התעופה
Blogging
alfred

מתי אפשר לתבוע את חברת התעופה?

אף אחד מאיתנו לא אוהב לגלות שהטיסה שלו התעכבה, נדחתה או התבטלה. לצערנו הרב זה קורה מעת לעת, ובתור מי שהשקיע לא מעט כסף וזמן בשביל לרכוש כרטיס טיסה, יש לנו את הזכות המלאה לתבוע את חברת התעופה בגלל זה.

קרא עוד »