הלו"ז הוא הכל: איך מנהלים זמן נכון בעסקים קטנים וגדולים?

שירותי טלמיטינג לעסקים

אחד הדברים החשובים ביותר בניהול עסק, הוא ניהול הזמן, משום שמדובר בחלק בלתי נפרד מניהול נכון. ניהול הזמן משפיע בין היתר על התפוקה, ועשוי להשפיע גם על ההכנסות וההוצאות השנתיות של העסק. כיצד תוכלו לנהל נכון את הזמן שלכם? מאמר בנושא.

היעזרו בשירותים חיצוניים

רגע לפני שנפרט על ניהול זמן, נציין כי אחת האפשרויות האידיאליות ביותר עבור בעלי עסקים היא להיעזר בשירותים חיצוניים. למשל, שירותי טלמיטינג לעסקים יחסכו זמן יקר בשיחות טלפון, קביעת פגישות ומעקב אחרי לידים חדשים. דוגמה נוספת היא שירותי ניהול משרד. שירות שיאפשר לכם להתעסק בדברים החשובים ביותר בעסק ולהשאיר את כל הבירוקרטיה לאדם חיצוני שיעשה זאת בעבורכם.

בשורה התחתונה – אל תחששו להיעזר בשירותים חיצוניים. זמן שווה כסף, ולעיתים מוטב להשקיע כמה שקלים על מנת לחסוך בזמן יקר.

ניהול נכון וארגון מסודר של לוח הזמנים

ניהול זמן הוא נושא מורכב, וכדי להבין אותו לעומק חשוב לציין שלרוב מדובר בניהול עצמי. כלומר, ככל שתנהלו את עצמכם טוב יותר, כך תוכלו לחסוך בזמן ולהתנהל באופן מושכל ונכון. המטרה היא לקחת את הזמן שיש ברשותכם, ולנצל אותו בחוכמה לביצוע משימות בעסק. זה מתחיל מהגדרה ממוקדת של המשימה, פירוק המשימה לתתי משימות, הגדרת זמנים ושיבוץ המשימות בלו"ז תוך הקפדה על זמנים ריאליים וברי ביצוע.

תכננו את לוח הזמנים שלכם מראש, כשניתן לבנות את הלו"ז ברמה השבועית, החודשית ואפילו ברמה שנתית. זה כמובן תלוי בעסק שלכם ובצרכיו.

טיפ: לא משנה כמה משימות יש לכם – תמיד תשאירו זמן לבלת"מים.

הכל מתחיל ונגמר בשיטות עבודה נכונות

מי שעובד באופן שאינו מסודר, וודאי מוצא את עצמו לא מעט פעמים מול ניירת מרובה ובלי יכולת לארגן ולסדר את כל המשימות החודשיות. ובכן, הפתרון הוא פשוט – צרו לעצמכם שיטות עבודה מסודרות. חשוב לומר שזה עניין של ניסוי וטעיה, כך שזה בסדר לנסות כמה שיטות עבודה שונות, עד שתמצאו את השיטה האולטימטיבית.

 

לסיכום, ניהול זמן נכון טמון בארגון עצמי ובשיטות עבודה נכונות. כמו כן, רצוי ומומלץ להיעזר בשירותים חיצוניים שיסייעו לכם להשתלט על מלוא המשימות ולצלוח אותן.

בהצלחה.

אהבתם את המאמר? שתפו אותו בין חברי

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

קבלן מצבות
Blogging
alfred

איך בוחרים קבלן מצבות?

בתום השלושים לאבל, יש להתקין מצבה על גבי הקבר. לשם כך, יש לבחור עוד קודם לכן, בתום השבעה, את הקבלן אשר יבנה את המצבה וכן את החומרים מהם הוא יעשה זאת. במאמר זה, נציג מספר פרמטרים כיצד בוחרים קבלן מצבות

קרא עוד »
גלגלצ
Blogging
alfred

לקראת הסגר: איך אפשר ליצור אווירה נעימה בבית?

במרץ 2020 מצאנו את עצמנו בסגר הראשון בעקבות מגיפת הקורונה. לצערנו, בספטמבר-אוקטובר 2020, אנחנו עומדים למצוא את עצמנו בסגר השני. הפעם, כשאנחנו יודעים פחות או יותר למה לצפות, יש לנו אפשרות להכין את עצמנו טוב יותר, גם בשביל שלא ייחסר

קרא עוד »
ייפוי כוח מתמשך
Blogging
alfred

השפעות הקורונה בתחום המשפט

על משבר הקורונה העולמי שפקד את העולם בסוף שנת 2019 כנראה נדבר ונשמע עוד שנים ארוכות. לרוב השיח סובב סביב הדברים הטריוויאליים והברורים כמו למשל שיעור התחלואה, שיעור התמותה, ההגבלות בעקבות המחלה במקומות שונים בארץ ובעולם וכמובן המצב הכלכלי הבעייתי

קרא עוד »