טיול בארץ כמו שלא הכרתם

השכרת רכב מסחרי

טיול בארץ יכול להיות כמו טיול בסרטים, כל מה שאנחנו צריכים בשביל זה, הוא רכב מסחרי. נשמע מסקרן? המשיכו לקרוא!

טיול בסגנון אחר

כשאנחנו חושבים על טיול בארץ, אז בדרך כלל אנחנו חושבים על טיול ברכב פרטי, משפחתי, אל יעד מסוים, שם אנחנו שוכרים חדר במלון או צימר, בשעות הערב הולכים למסעדה, במילים אחרות, טיול סטנדרטי, שגרתי, כזה שכבר עשינו לא פעם. אם אנחנו רוצים טיול בסגנון אחר, כל מה שאנחנו צריכים לעשות זה לשכור רכב מסחרי. כשאנחנו שוכרים רכב מסחרי, אנחנו יכולים ליהנות ממגוון רחב של אפשרויות, כאלה שרכב פרטי לא יכול לספק לנו, אפשרויות שאנחנו מכירים בעיקר מהסרטים, אך אפילו בישראל הקטנה, אנחנו יכולים להוציא טיול כזה לפועל.

לפני שנסביר איך אנחנו עושים טיול אחר, מה זה טיול עם רכב מסחרי שכור, חשוב להדגיש, שמדובר בטיול הרבה יותר חסכוני. על פניו זה נשמע אולי יותר יקר, כי אנחנו שוכרים רכב, אך אם נסתכל על התמונה המלאה, נגלה שזה הרבה יותר זול, ולמען האמת, אולי גם יותר פשוט.

טיול בארץ

כיצד בונים טיול עם רכב מסחרי שכור?

רכב מסחרי שכור יכול לספק לנו מספר דברים. ראשית, הוא רכב מספיק גדול בשביל שנוכל לאכלס בו גם ציוד, גם אוכל, וכל מה שנדרש בשביל שנוכל לצאת לשטח.

שנית, אנחנו יכולים לאכלס בתוכו מספר אנשים, ואפילו לשים מזרונים ולישון בתוך הרכב. מה שאומר, שאנחנו לא צריכים לקחת חדר בבית מלון או בצימר. מה שכמובן מפחית משמעותית את העלויות של הטיול. אם נוסיף לכך את כל מה שקשור לאוכל, שאנחנו יכולים לבשל בעצמנו, אז זה הופך את כל הטיול להרבה יותר זול מבחינתנו.

שלישית, ברגע שיש לנו רכב מסחרי שכור, אנחנו יכולים להגיע איתו לכל מקום, ללא מגבלה, בין אם זה בשטח ובין אם זה בכלל. עצם זה שאנחנו לא חייבים לישון במקום מסוים, כבר הופך את החוויה להרבה יותר נעימה וייחודית.

לסיכום, ככה אנחנו יוצרים טיול נעים, איכותי, ככה אנחנו יכולים לעשות טיול בארץ בסגנון מיוחד.

אהבתם את המאמר? שתפו אותו בין חברי

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

סנדוויצ'ים לאירועים
Blogging
alfred

סנדוויצ'ים לאירועים – מביך או שווה?

כאשר אנחנו מתכוננים לאירוע חשוב, ומעוניינים להעניק לכל האורחים שבאו לכבודנו מרחוק, חוויה בלתי נשכחת, נרצה גם לעשות זאת עם כמה שפחות מאמץ ובאלגן. כמובן שלצורך כך נצטרך להזמין מאכלים הגורמים לכך, ואלה באים בדמותם של סנדוויצ'ים. כמה פשוט ככה

קרא עוד »
נופש בקפריסין
Blogging
alfred

כולם נופשים באי השכן – דברים שכדאי לדעת עליו

בשנות השישים והשבעים, קפריסין היתה היעד הכי פופולארי בקרב ישראלים לנסיעות לחו"ל. אפשר לומר שזה גם אחד היעדים היחידים אליהם ישראלים נהגו לטוס. הרי המצב הכלכלי לא איפשר טיסות ליעדים יותר רחוקים, הרבה חברות גם לא היו טסות מיעדים שונים

קרא עוד »
חופשה עם הילדים
Blogging
alfred

חופשה עם הילדים: יתרונות מול חסרונות

לא מעט משפחות יוצאות מידי שנה לחופשה עם הילדים. יחד עם זה, יש הורים שמעדיפים להשאיר את הילדים אצל קרובי משפחה ולצאת לחופשה זוגית. טוב לדעת שלחופשה עם ילדים יש מגוון רחב של יתרונות ולצידם גם חסרונות. ריכזנו את כל

קרא עוד »