טיול לנמיביה – המדריך המלא

אתם צמאים לחופש? רוצים לראות עולם ולצאת מהשגרה? ברור מדוע אתם חושבים על טיול לנמיביה, כי האמת היא, שזו מדינה קסומה. יש אינספור דרכים לטייל בנמיביה ולכן שווה לכם לעיין לרגע במדריך שהבאנו כאן עבורכם, כי הוא יעזור לכם להפיק יותר מהטיול הקרוב.

מאורגן או לבד?

אם חשוב לכם שהטיול יהיה כלבבכם ואם אתם רוצים ליהנות ממנו, הוא חייב להתאים לכם. זה נכון בין אם מדובר על טיול לנמיביה, שנמצאת בדרום מערב אפריקה, ובין אם מדובר על טיול לכל יעד אחר. היתרונות של טיול עצמאי ברורים, כי אתם עושים הכול בקצב שלכם ובלי להתאים את עצמכם לאחרים.

יחד עם זאת, חשוב לדעת שיש גם לא מעט יתרונות בולטים לטיול מאורגן. למעשה, בטיולים מאורגנים דואגים לכם לכל מה שאתם צריכים, בין אם זה תכנון המסלול, בחירת מקומות הלינה או כל דבר אחר.

מה מעניין אתכם לראות?

על מנת שתוכלו להזמין טיול מאורגן שיתאים לדרישות שלכם, או כדי לתכנן טיול עצמאי מושלם, צריך לדעת מה מעניין אתכם לראות. בנמיביה אתם יכולים לבקר בגלל מקומות מעניינים, כמו למשל: שמורת נמיב שכוללת קניונים עמוקים עם מקורות מים נפלאים, דיונות ענקיות ועוד. בנוסף, אתם יכולים גם לבחור לכם כיעד את דאמארה, שזהו חבל ארץ בצפון-מערב נמיביה. שם תוכלו לבקר באתרים מפורסמים כמו הגברת הלבנה של ברנדברג או ההר השרוף.

טיול ג'יפים בנמיביה

כדאי לדעת שטיול לנמיביה יכול לכלול גם ג'יפים. במקרה הזה אפשר לבחור בין טיול שכולל נהיגה עצמאית בג'יפים ובין נהיגה של נהגים מנוסים, כך שרצוי לחשוב גם על העניין הזה. יש אינספור מקומות מעניינים שכדאי לעבור בהם בנמיביה עם ג'יפים, שכן במהלך נסיעה כזאת תוכלו לראות נופים מרהיבים ושלל חיות מכל הסוגים והמינים.

> למידע מקצועי ופרטים נוספים בקרו באתר Red Pinapple!