טיול ברוח אחרת ברמת הגולן

חושבים על יציאה לטיול? רוצים ליהנות מחוויה נעימה באווירה מיוחדת במינה? בואו וקראו על טיול מהנה ברמת הגולן. אין ספק שזה האזור התיירותי המועדף שרבים הם הישראלים שבוחרים להצפין אליו כדי ליהנות מהטבע הקסום שיש לגזרה הזו להציע לנו. ניתן להתרשם ממגוון עצום של חוויות ושפע של אטרקציות. בין היתר ניתן לתכנן טיולים אתגריים ואטרקציות מלאות ריגושים. בואו וקראו על מגוון האפשרויות שממתין לכם ברמת הגולן.

ג'יפים – מי מתנגד לטיול ג'יפים מודרך? אין ספק שזו אחת החוויות האתגריות שכדאי לטעום אותן. וכאשר הטיול הזה נערך ברמת הגולן, הוא חוויה מעולם אחר. יש מסלולי ג'יפים מאתגרים ומיוחדים במינם שמאפשרים לכם לנשום את הטבע מקרוב, ולהתרשם מהיופי הקסום ומאפייני השטח ברמת הגולן.

קיאקים – מה דעתכם על קיאקים בנהר הירדן? בנהר ניתן ליהנות ממסלול מהנה במיוחד בקיאק בנהיגה עצמית. יושבים בזוג או בשלשה על הקיאק, ונהנים מחוויה מסעירה בחיק הטבע. בין לקנים הגדלים על שפת הנהר ניתן להתחבר לטבע הצפוני וליהנות מטיול ברוח אחרת.

סנפלינג – ניתן לחוות את אתגר הסנפלינג במצוק דלתון או סנפלינג בנקיק השחור. מדובר על חווית סנפלינג נפלאה ששווה להגיע עד לצפון כדי ליהנות ממנה. החוויה הזו בהחלט מאתגרת ומעמידה אתכם במקום של חוויה נפלאה ובלתי נשכחת.

בריכת המשושים – ניתן ליהנות מביקור בבריכת המשושים. בריכה טבעית בה תוכלו ליהנות מרחצה מרעננת במים זכים ונעימים מאוד.

להיות מלווים עם חברה שמכירה את השטח

החלטתם לצאת לטיול ברמת הגולן? רוצים לחוות טיול מהנה ושובר שגרה ברוח אחרת? חשוב כל כך שתבחרו חברה מקצועית שמתמחה בתחום הטיולים באזור רמת הגולן. חברה כזו שעוסקת בתחום זה ומכירה היטב את האזור המדובר. חברה כזו יכולה להתאים לכל קבוצה את הטיול המתאים, ולהרכיב את סדר היום באופן המתאים. כך מובטחת לכם הנאה מושלמת וניצול מקסימלי של היום שלכם.

הנאה ברמת הגולן – מגוון אפשרויות לפניכם

אתם מוזמנים לצאת לטיול מהנה ברמת הגולן, ולהכיר את חבל הארץ הזו מקרוב. תוכלו לבחור את האטרקציות הרצויות לכם ולשוב מלאי הנאה הביתה.

אולי יעניין אתכם לקרוא גם על: סנפלינג בנחל קומראן