חופשה באילת: רעיונות לאטרקציות מעניינות לכל המשפחה

בעקבות משבר הקורונה העולמי, לא ניתן היה לנפוש בחו"ל השנה ולכן רבים חיפשו חופשה משתלמת בארץ, ולכן לא מעט ישראלים בוחרים להחליף את החופשה השנתית בחו"ל בחופשה באילת. על מנת שיוכלו ליהנות ממנה, יצרנו רשימה של מספר אטרקציות אשר משתלם להגיע אליהן וליהנות מהן.

כיצד בוחרים את האטרקציות הרלוונטיות עבורכם?

ניתן למצוא אטרקציות ייחודיות מסוגים שונים באתר אטלנטיס תיירות באילת. על מנת להחליט האם הן מתאימות לכן, אתם צריכים לבדוק האם הן רלוונטיות מבחינת גיל הנופשים, איפה הן מתקיימות, כיצד הן משתלבות בתוכנית הטיול שלכם, ועד כמה באמת הן מדברות אליכם ואל שאר בני המשפחה או החברים אשר משתתפים בנופש.

טיול שטח

הרבה פעמים נהוג לחשוב שטיול באילת אומר לשכב על החוף וליהנות מנופש של "בטן גב", אך לאילת יש גם הרבה מה להציע בכל מה שקשור לטיולים בשטח. בין אם זה טיול רגלי במסלולים מסוימים, ובין אם זה טיול ג'יפים או בריידר. טיולים אלו נערכים מסביב לעיר, במקומות שלא תמיד אפשר להגיע אליהם ברכב, ובטח לא בתחבורה ציבורית.

ספורט ימי

אילת משופעת באטרקציות ימיות שונות, החל משייט, גלישה, צלילה ועוד. אתם יכולים לבחור את האטרקציה שמתאימה לכם. יש לכם אפשרות גם לרכוש כרטיסים משולבים, בעזרתם תוכלו ליהנות ממגוון אטרקציות שונות.

מצנח ים

אחת האטרקציות האהובות על נופשים באילת הוא מצנח ים. בשביל זה אפשר לצאת לשייט לאורך חופי אילת, ובאחת הנקודות לפתוח מצנח ולראות את העיר מלמעלה. תהיו בטוחים שהנוף שיתגלה בפניכם, יהיה מרשים ומיוחד.

אתרים לטייל ולבקר

באילת אפשר למצוא מגוון רחב של אתרים מיוחדים בהם ניתן לטייל ולבקר. החל ממצפה תת ימי ומקומות אחרים. כולם מרשימים ביופיים ומיוחדים. חלק גדול מהם, לא תוכלו למצוא בשום מקום אחר בארץ. רבים מהם בנויים ברמה בינלאומית, כך שאם לא טסתם השנה לחופשה בחו"ל עדיין תוכלו ליהנות מאטרקציות מעניינות ומיוחדות.

סיכום

נופש באילת יכול בהחלט לכלול מספר רב של אטרקציות שונות וייחודיות, אז אם כבר אי אפשר לנסוע לחו"ל, תוכלו ליהנות ממה שמציעה עיר הנופש הדרומית.