מזרן ויסקו או לטקס לילדים? יתרונות וחסרונות

הורים רבים מוצאים את עצמם מתלבטים לגבי אותו סוג מזרון אשר מתאים יותר לילדיהם. במאמר זה נרחיב אודות מזרונים העשויים מחומרי לטקס וויסקו וזאת על מנת שתוכלו להגיע למסקנה המתאימה ביותר. קריאה נעימה. 

מזרן ויסקו לילדים – כדאי או לא כדאי?

מזרוני טופר ויסקו הם מזרונים אשר עשויים מחומר אשר מכונה 'קצף זיכרון'. חומר זה הומצא על ידי נאס"א והוא מאפשר למזרון לספוג את צורת הגוף של הילד השוכב עליו. המזרון ישקע רק באותם מקומות עליהם מופעל לחץ על ידי גופו של הילד. דברים מעניינים נוספים אותם רצוי לדעת על מזרוני הויסקו הם שלא צריך להפוך אותם מצד לצד. החומר ממנו עשוי המזרון ידוע כחומר אורתופדי אידיאלי, ניתן לבחור מזרוני ויסקו עם קפיצים או ללא קפיצים ודבר אחרון הוא שמזרון מסוג זה נוסה רבות בעולם הרפואה והתוצאות היו מוצלחות. 

מה לגבי יתרונות וחסרונות נוספים של מזרן ויסקו לילדים? כאן חשוב לחדד שיש כאלו אשר טוענים שמזרון זה אינו מתאים לילדים וזאת משום שיש לו ריח נלווה והילד יכול לשקוע אל תוך המזרון, דבר אשר יכול להיות מאוד לא נוח. לעומת זאת יש חנויות אשר מציעות מזרון ויסקו לילדים וזאת משום שמשקל גופו של הילד נחלק עליו באופן שווה ויש תמיכה מלאה לגב. 

מזרן לטקס לילדים – האם כדאי לבחור בו?

מזרן לטקס לילדים עשוי מחומרים איכותיים שלהם אין ריח נלווה אותם הילד יכול לנשום, גם אין סיכון שמא הילד ישקע אל תוך המזרון וזאת משום שלטקס הוא גומי, קרי, חומר טבעי.  חומר זה עמיד לאורך זמן ויספק לילד תמיכה אידיאלית לגב. בנוסף, חומר הלטקס הוא חומר נושם אשר אידיאלי למזג האוויר החם בישראל ובנוסף הוא היפואלרגני ודוחה את קרדיט האבק. החיסרון הוא שהלטקס נוטה לאבד את האלסטיות שלו לאחר תקופה.

כעת, כל שנותר לכם לעשות הוא להחליט מהו אותו מזרן אשר יעניק לילדכם את התמיכה המקסימאלית והנוחות המיטבית.