תוספי תזונה מומלצים לירידה במשקל

משקל הגוף כמו גם המראה החיצוני הם דברים שמטרידים הרבה מאד אנשים ברחבי העולם. אחת הסיבות לכך היא כי ישנם רבים שלא מצליחים לרדת במשקל גם דרך תזונה נכונה ומוקפדת וגם יחד עם שילוב של כושר גופני על בסיס קבוע. לפעמים הסיבה לכך היא חילוף חומרים איטי שלא משתפר, לפעמים זה קשור למסת שריר שעולה וגורמת לעלייה במשקל ולפעמים אין ממש סיבה נראית לעין. לכן, דרך אחת לנסות ולסייע לגוף במשימה של ירידה במשקל היא באמצעות תוספי תזונה שיודעים לאפשר את זה, הנה כמה כאלה. שימו לב – לא מדובר בערובה להצלחה, אלא בתוספים שביכולתם לסייע ואין להסתמך עליהם באופן בלעדי ובאופן כללי כדאי להתייעץ עם רופא או עם תזונאית קודם כל.

אסאי

האסאי הוא פרי המכיל הרבה מאד ויטמינים ומינרלים חיוניים וגם עשיר בנוגדי חמצון. מעבר לעובדה כי עשוי לזרז את חילוף החומרים בגוף, הוא גם יעיל מאד בניקוי רעלים מהגוף מה שבהחלט יכול לעזור בתהליך הירידה במשקל. תוספי אסאי מומלצים לפי אתר ויטה פלוס הם כאלה המכילים ריכוז גבוה של החומרים הטובים שיש בפרי ולא מכילים חומרים נוספים ולא נחוצים, מומלץ לחפש שם קודם כל.

קפה ירוק

לקפה הירוק יש הרבה מאד סגולות הידועות בעולם מזה שנים רבות. כמוסות תה ירוק יכולות לסייע בתהליך של שריפת שומנים, זירוז משמעותי של קצב חילוף החומרים בגוף ומניעה של השמנה. מעבר לכך גם הקפה הירוק עשיר בנוגדי חמצון רבים.

אצות

אצות מסוימות הגדלות במקורות מים שונים הן למעשה סופר פוד המכיל הרבה מאד ויטמינים ומינרלים. חלק מהרכיבים הללו יודעים לפרק באופן ישיר מצבורי שומן בגוף וכמו כן האצות תורמות לתחושת שובע, מה שגורם לנו להפחית באכילה במהלך היום.

לסיכום

אלו הן כמה דוגמאות על קצה המזלג וכפי שאתם רואים יש בהחלט תוספים שיכולים לסייע שלחלוטין שווה לנסות. ההמלצה שלנו היא להתייעץ קודם כל עם רופא המשפחה ועם תזונאית ובהמשך אפילו עם מומחים לרפואה טבעית ושימוש בתוספי מזון.