באיזה אזור כדאי לישון בדובאי? קבלו את הטיפים המשמעותיים ביותר

בתוך שנים לא רבות הפכה דובאי מיישוב קטן שמתבסס על דיג, לעיר הנוצצת, השוקקת, הגדולה (וגם הגדולה מהחיים) באיחוד האמירויות. לקראת נסיעה למקום, המשלב בין הקסם של המזרח לשפע של המערב, קבלו כמה טיפים לגבי השאלה החשובה, באיזה אזור כדאי לישון בדובאי. לגזור ולשמור. 

חפשו דילים בדובאי >>>

התרחקו מהמלונות שליד שדה התעופה 

תיירים מישראל על פי רוב מגיעים אל דובאי בשביל לגלות את העיר המיוחדת. לעומת זאת, הרבה אנשי עסקים ותיירים מקומיים נוחתים בשדה התעופה כתחנת ביניים. לרוב, אין טעם לישון בדובאי באחד מבתי המלון הסמוכים לשדה התעופה. 

אזור תעלת דובאי – שווה ביותר 

אזור תעלת דובאי, הדומה לנהר טבעי, שוקק ברבעים מדהימים, חלקים היסטוריים. לצד השכונות ששופצו כליל אך עדיין שומרות על אותנטיות, תוכלו למצוא לא מעט מלונות בדובאי וגסט האוס שווים ביותר. זה מקום מאוד רצוי כדי לישון בדובאי. במיוחד מתאים לאנשים שרוצים לגלות את האותנטיות המקומית. 

מלונות החופים – בול למשפחות 

דובאי המודרנית המשתרעת עד סמוך לקו החוף, מזמנת גם היא שפע של מלונות מצוינים. חלקם יקרים ביותר, אחרים מפתיעים במחירים הנוחים. לכאן שווה להגיע בהרכבים משפחתיים או לחובבי חיי הלילה. חלק מאתרי הנופש היוקרתיים מתאימים מאוד לבעלי כיסים עמוקים. המלונות בעלי פארק מים, חוף פרטי או בריכות, מהווים אופציה מצוינת הן לירח דבש, הן לחופשה משפחתית אך גם לאנשי עסקים שרוצים לבלות. 

רשתות של מלונות יוקרתיים ומסעדות גורמה 

בדובאי תוכלו להתאכסן בכמה מהמלונות הטובים בעולם, חלקם בבעלות הרשתות המפוארות בתבל. אלה המקומות שמצוידים במסעדות שף ופינוקים, עד הרמות הגבוהות שאפשר לצפות. שרתון, אטלנטיס, ארבע העונות ואחרים, משלבים מיקום מצוין ופאר שלא מהעולם הזה.