איפה אפשר ללמוד ללכת על קביים?

קרקס הוא דבר שכבר קיים הרבה מאוד זמן, וממנו נהנים בני האדם בכל מיני סוגים של מופעי קרקס שהיו ממוקמים בתהלוכות ובאוהלים. נכון להיום חלק ממופעי הקרקס הם כאלה שלא מחייבים הקמה של קרקס שלם, כי אם הזמנה של מופע באופן פרטני בצורה שהכי תחמיא ותתאים אל האירוע שאותו חוגגים. הולכים על קביים הם דבר שממנו כולם נהנים, ואותם ניתן למקם עבור סוגים רבים של אירועים. הם גורמים לעניין רב ובאופן מיידי מושכים את תשומת ליבם של כל האנשים מסביב, ואין כל ספק כי הם יהיו תמיד הכי גבוהים.

חיים את הקרקס

הולכים על קביים הם כאלה שלא עלו עם מוטות גבוהים בפעם אחת, אלא למדו את ההתמחות הזו במשך של תקופה ארוכה. הקביים הם שני מוטות מאוד גבוהים וארוכים שעל מנת לדעת לעלות עליהם צריכים להבין את הדרך הכי טובה ולאחר שכבר נמצאים אי שם במרומים צריכים לדעת כיצד לשמור על שיווי המשקל כדי להישאר בעמידה כאשר השלב הבא הוא זה שאיתו ממשיכים הלאה אל עבר ההליכה עצמה. נשמע מסובך? זה אכן מסובך ומצריך מיומנות שאותה רוכשים בבית ספר מיוחד של מקצועות הקרקס, שם יש כל מיני סוגים של להטוטים ופעלולים שאותם לומדים ואיתם גורמים לצופים הנאה רבה.

להתעניינות גם לגבי תיאטרון הרחוב של איתמר שחקנים.

לומדים ללכת על קביים, בין השאר

בתי ספר שבהם לומדים את מופעי הקרקס השונים הם כאלה שקיימים בכמה נקודות בישראל ובין כל אלה יש גם את התחום הזה של הליכה על קביים. יש לא מעט מקומות שבהם ישנה דרישה של הולכים על קביים שתמיד מתבלטים מעל לכל השאר ואותם גם מלבישים בתלבושות מיוחדות שקשורות אל הסוג של המופע. ניתן להזמין את המופע הזה בתור מיצג אומנותי באירוע פרטי או בתור כזה שמבוצע עבור העוברים והשבים בהופעות רחוב של עירייה עבור התושבים. המטרה של ההולכים על הקביים היא בהחלט להתבלט אל מעבר לכל היתר, ולגרום לכולם להרים את הראש מעלה וליהנות מאטרקציה שבהחלט עבורה יש הרבה מאוד נפילות עד שאר מצליחים להעניק את הביצוע שאותו כולם מכירים.