איפה אפשר ללמוד ללכת על קביים?

איפה אפשר ללמוד ללכת על קביים?

קרקס הוא דבר שכבר קיים הרבה מאוד זמן, וממנו נהנים בני האדם בכל מיני סוגים של מופעי קרקס שהיו ממוקמים בתהלוכות ובאוהלים. נכון להיום חלק ממופעי הקרקס הם כאלה שלא מחייבים הקמה של קרקס שלם, כי אם הזמנה של מופע באופן פרטני בצורה שהכי תחמיא ותתאים אל האירוע שאותו חוגגים. הולכים על קביים הם דבר שממנו כולם נהנים, ואותם ניתן למקם עבור סוגים רבים של אירועים. הם גורמים לעניין רב ובאופן מיידי מושכים את תשומת ליבם של כל האנשים מסביב, ואין כל ספק כי הם יהיו תמיד הכי גבוהים.

חיים את הקרקס

הולכים על קביים הם כאלה שלא עלו עם מוטות גבוהים בפעם אחת, אלא למדו את ההתמחות הזו במשך של תקופה ארוכה. הקביים הם שני מוטות מאוד גבוהים וארוכים שעל מנת לדעת לעלות עליהם צריכים להבין את הדרך הכי טובה ולאחר שכבר נמצאים אי שם במרומים צריכים לדעת כיצד לשמור על שיווי המשקל כדי להישאר בעמידה כאשר השלב הבא הוא זה שאיתו ממשיכים הלאה אל עבר ההליכה עצמה. נשמע מסובך? זה אכן מסובך ומצריך מיומנות שאותה רוכשים בבית ספר מיוחד של מקצועות הקרקס, שם יש כל מיני סוגים של להטוטים ופעלולים שאותם לומדים ואיתם גורמים לצופים הנאה רבה.

להתעניינות גם לגבי תיאטרון הרחוב של איתמר שחקנים.

לומדים ללכת על קביים, בין השאר

בתי ספר שבהם לומדים את מופעי הקרקס השונים הם כאלה שקיימים בכמה נקודות בישראל ובין כל אלה יש גם את התחום הזה של הליכה על קביים. יש לא מעט מקומות שבהם ישנה דרישה של הולכים על קביים שתמיד מתבלטים מעל לכל השאר ואותם גם מלבישים בתלבושות מיוחדות שקשורות אל הסוג של המופע. ניתן להזמין את המופע הזה בתור מיצג אומנותי באירוע פרטי או בתור כזה שמבוצע עבור העוברים והשבים בהופעות רחוב של עירייה עבור התושבים. המטרה של ההולכים על הקביים היא בהחלט להתבלט אל מעבר לכל היתר, ולגרום לכולם להרים את הראש מעלה וליהנות מאטרקציה שבהחלט עבורה יש הרבה מאוד נפילות עד שאר מצליחים להעניק את הביצוע שאותו כולם מכירים.

אהבתם את המאמר? שתפו אותו בין חברי

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

ציוד לטיולי סנפלינג
Blogging
alfred

ציוד שאתם חייבים עבור טיולי סנפלינג

טיולי סנפלינג הם אחד הטיולים הכי אהובים על צעירים או צעירים ברוחם. מודבר באקשן אמיתי ובחוויה מלאה בריגושים. אך חשוב לדעת כי לפני שיוצאים לטיול כזה, יש לדאוג לציוד איכותי וטוב על מנת שהטיול אכן יעבור בשלום. כי לפני הכול

קרא עוד »
פסטיבלי רחוב בעולם
Blogging
alfred

פסטיבלי רחוב בעולם ששווה לראות

פסטיבלי הרחוב יוצאי הדופן בעולם מושכים אליהם מדי שנה כמות גדולה מאד של תיירים. רבים מהם מתכננים את נסיעותיהם לחו"ל בהתאם לפסטיבלים המסקרנים אותם וכך הם טסים למדינה זו, כדאי לדעת שמופעים ברמה לא פחות נמוכה מציעים באתר http://www.sahkanim.com. פסטיבל

קרא עוד »
לתבוע את חברת התעופה
Blogging
alfred

מתי אפשר לתבוע את חברת התעופה?

אף אחד מאיתנו לא אוהב לגלות שהטיסה שלו התעכבה, נדחתה או התבטלה. לצערנו הרב זה קורה מעת לעת, ובתור מי שהשקיע לא מעט כסף וזמן בשביל לרכוש כרטיס טיסה, יש לנו את הזכות המלאה לתבוע את חברת התעופה בגלל זה.

קרא עוד »