למי מתאים לקחת שיעורי גלישת רוח?

גלישת רוח הוא לא גלישת גלים. יש כאלו אשר מתבלבלים בין השניים, ובדיוק בשביל זה נעשה רגע סדר בנושא. גלישת גלים הוא ספורט אתגרי מאוד פופולרי ונפוץ והוא מתבצע באמצעות גלשן. ואילו גלישת רוח מתבצעת באמצעות גלשן רוח, כאשר יש גלשן שאליו מחובר התורן באמצעות מפרק. התורן מחובר אופקית לגלשן והדבר מאפשר לגולש לנוע עם הגלשן על פני המסלול ולחתור בים. גלישת רוח הוא ענף ספורט אולימפי שזוכה לתהודה רבה. גלישת הרוח דורשת הרבה תרגול והתמדה, אבל זה לגמרי אפשרי.  

שיעורי גלישת רוח – כיצד

יש מועדוני ספורט שונים ברחבי הארץ בהם תוכלו לקחת שיעורי גלישת רוח. לרוב מדובר במועדונים בהם ניתן ללמוד ענפים שונים מקבוצת הגלישה כמו גלישת גלים, גלישת רוח וסאפ. לימודי גלישת רוח דורשים הבנה ופרקטיקה, כולל לימודי תיאוריה והבנה של התנהגות משבי הרוח. במידה והגולש לא מכירו יודע את התנהגות הרוח הרי שהדבר מהווה סיכון ממשי עבורו בעת הגלישה, ולכן מדובר באספקט חשוב מאוד במסגרת לימודי גלישת רוח. 

שיעורי גלישת רוח – פרטי או קבוצתי

יש בתי ספר לגלישה שמציעים שיעורי גלישת רוח קבוצתיים או אישיים. חשוב להבין שלימודי גלישת רוח דורשים הרבה מיומנות ותרגול, למידה והבנה של התנהגות הרוח ועוד. מסיבה זו לימודי גלישת רוח באופן אישי הרבה יותר יעילים ותורמים. לימודי גלישת רוח אחד על אחד עם מורה מקצועי ומיומן הם הצורה הטובה ביותר ללימודי גלישת רוח. חשוב שתהיה לכם רמה בסיסית אך טובה של כושר גופני. במידה ולא התאמנתם כלל שנים רבות אנו ממליצים לגשת אל בית ספר לגלישה לפגישת ייעוץ והכוונה, על מנת שתיבנה עבורכם תוכנית למידה אישית.