פסטיבלי רחוב בעולם ששווה לראות

פסטיבלי הרחוב יוצאי הדופן בעולם מושכים אליהם מדי שנה כמות גדולה מאד של תיירים. רבים מהם מתכננים את נסיעותיהם לחו"ל בהתאם לפסטיבלים המסקרנים אותם וכך הם טסים למדינה זו, כדאי לדעת שמופעים ברמה לא פחות נמוכה מציעים באתר http://www.sahkanim.com.

פסטיבל המסכות בוונציה

העיר וונציה באיטליה מארחת בכל חודש פברואר כבר מימי הביניים את אחד הפסטיבלים המוכרים ביותר, הוא פסטיבל המסכות. המוני אנשים נעים ברחובות עם מסכות וסוגים שונים של לבוש. התיירים מוזמנים לרכוש מסכות אותנטיות כדי להשתתף בחגיגה.

פסטיבל הפרחים המתקיים באי מדיירה

פסטיבל רחוב כמו זה למשל אשר קורה באביב. תושבי האי המבוגרים נהנים להסתובב בבגדים צבעונים הילדים בונים קירות מפרחים. העיר כולה מלאה במרבדי פרחים ההופכים אותה ליפהפייה.

קרנבל נוטינג היל המתקיים בלונדון, בריטניה

אחת השכונות הייחודיות של לונדון היא נוטינג היל, השכונה מארחת פסטיבל בכל שנה בסוף חודש אוגוסט המתמקד בתרבותם של בני האיים הקריביים שהגיעו לבריטניה. נערכות תהלוכות צבעוניות של תושבים רבים הכוללות מייצגים מפתיעים, נערכות תחרויות של תחפושות, ברחוב נשמעת מוסיקה מכל עבר כמו קליפסו וסול.

קרנבל פאסנאכטר בעיר באזל, שוויץ

פסטיבל אשר נמשך שלושה ימים בעיר באזל. הייחוד של הפסטיבל הוא בעובדה שהוא מתחיל באמצע הלילה ובמהלכו נעזרים המשתתפים בפנסים כדי לראות את השטח. השמחה הגדולה טבולה בכמויות גדולות של אלכוהול בכל מקום.

הסמל של הפסטיבל המתקיים בחודש מרץ מדי שנה, היא בובה ענקית אשר רוקדת לאורכם של המסלולים.

פסטיבל העגבניות בכפר בוניול, ספרד

קרב העגבניות הענקי נערך בכל שנה ביום רביעי האחרון של חודש אוגוסט. במהלך האירוע נהנים המשתתפים מעגבניות הנזרקות לכל עבר, כמו כן תהלוכות מקסימות, מוזיקה אותנטית ומופעים יפהפיים של זיקוקי דינור.

קרנבל סנטה קרוס דה טנריפה המתקיים באי טנריף באיים הקנריים

קרנבל הקורה בכל חודש פברואר, שהוא דומה מאד לקרנבל המיוחד בריו דה ז'נרו בברזיל, לאורך ימים ולילות מתקיימות תהלוכות ססגוניות של משתתפים הלובשים תחפושות מקוריות ויפהפיות. האווירה הסוחפת כוללת מוזיקה דרום אמריקאית לאורך כל היממה.

במהלך הפסטיבל נערך טקס קבורת הסרדין בו מקיימים לוויה לבובת סרדין גדולה.