מסרבים להקריח: 5 טיפולים שכדאי להכיר

מאז ומתמיד הייתה תופעת ההתקרחות והידלדלות השיער לבעיה שמטרידה גברים רבים ברחבי העולם. כמעט תמיד מדובר בדבר מה שפוגע בביטחון העצמי ובתחושת הערך העצמי ועל כן רבים מחפשים פתרונות שיחזירו את הגלגל לאחור או לכל הפחות יעזרו ליצור מראית עין של שיער מלא ושופע. הרפואה והמדע שוקדים מזה זמן רב על פתרונות יצירתיים ונראה כי דווקא בשנים האחרונות צצות יותר שיטות טיפול שאכן נותנות מענה לבעיה. הנה סקירה קצרה של חמישה טיפולים שבהחלט כדאי להכיר שכבר היום עוזרים לגברים רבים הסובלים מהתקרחות ואובדן השיער.

הדמיית שיער

מי שלא בהכרח מחפש את הדרך להצמיח את השיער בחזרה ויכול להסתפק במראה של שיער מלא בהחלט צריך לברר על טיפולי הדמיית שיער. בשיטה הזו מקעקעים על האזורים הדלילים בפדחת נקודה קטנות שנראות ממש כמו שיער אנושי קצוץ. כך בעצם מתקבל מראה שיער מלא ולא ניתן להבחין בחלקים הדלילים יותר.

השתלת שיער

אחת השיטות היעילות יותר שבה נלקחים זקיקי שיער מאזורים מלאים בראש ומושתלים באזורים המקריחים. כך עם הזמן השיער הבריא צומח כשיער מלא וזאת דרך יעילה למדי להחזיר את רעמת השיער לאיתנה. רבים מהגברים הישראלים בוחרים לעבור את ההליך דווקא בטורקיה וחשוב לדעת כי מדובר בהליך עם תקופת החלמה.

מינוקסי ופרופסיה

תרופות מרשם אשר מסוגלות להאט באופן משמעותי את תהליך הנשירה ואף לעודד צמיחה מחודשת. יש להיוועץ ברופא לפני השימוש תמיד ולהכיר היטב את תופעות הלוואי הפוטנציאליות.

אבקת פולר

גם הטיפול הזה הוא נהדר בעבור מי שפשוט רוצה להסתיר את ההתקרחות. מדובר באבקה אותה יש לפזר על השיער באזורים המקריחים והיא פשוט ממלאת את החסר ומאפשרת מראה של שיער טבעי ומלא.

מסרק לייזר

מכשיר ייחודי המקרין נקודות לייזר קטנות שמטרתן לשפר את זרימת הדם לקרקפת. כך למעשה זה אמור לעודד את הפסקת הנשירה והצמיחה המחודשת.

אם גם אתם סובלים מההתקרחות, אל תתייאשו. תוכלו לנסות את אחת מהשיטות הללו וזכרו תמיד כי הרפואה והמדע לא נחים ויש סיכוי שבעתיד נראה פתרון מושלם ופשוט במיוחד.