האם כלב ביישון בולונז נחשב לכלב נקי?

מקורו של כלב בישון בולונז הוא באיטליה והוא נחשב לאחד הכלבים המתאימים ביותר לגידול בדירה. כלב קטן מימדים זה ידידותי במיוחד כך שבקלות רבה תוכלו להתחבר אליו ולהצליח לאלף אותו על פי הצרכים האישיים שלכם ללא התנגדות.

בחירת רבים – כלב מזן ביישון בולונז

על כן אנשים רבים כיום בוחרים לגדל בדירתם את הזן הנקרא ביישון בולונז https://www.kingcharles.co.il/חדשות/76-קבליר-קינג-צ-ארלס-vs-ביישון-בולונז. חשוב לומר כי במידה ואתם מעוניינים לגדל כלב בדירה  שלכם מומלץ בחום להכיר מגוון גדול של זני כלבים טרם הבחירה במטרה שתצליחו לאתר את הזמן המתאים ביותר עבור הצרכים האישיים שלכם וכן את הזמן המתאים ביותר הציפיות שלכם מהכלב. במידה ואתם מעוניינים בכלב שמירה אשר ינבח בכל רגע שאדם זר יתקרב לשער הבית שלכם, כלב זה הנקרא בישון בולונז כנראה הינו הכלב המתאים ביותר עבורכם.

קטן ממדים וידידותי במיוחד

אך לעומת זאת במידה ואתם מעוניינים במציאת כלב ידידותי ומשפחתי אשר יצליח להתאים את עצמו להרגלי המשפחה שלכם תוך זמן קצר זה ללא התנגדות חשוב לדעת כי כלב בישון בולונז לחלוטין יכול להתאים לכם. כמה פרטים חשובים שחשוב שתדעו על כלב זה לפני שאתם בוחרים בו. כלב בישון בולונז קטן מימדים במיוחד מבחינה פיזית כך שיוכל להתאים גם לדירות הקטנות ביותר.

פרווה מתולתלת אשר טעונה הברשה בכל יום

נוסף על כך כלב זה כולל פרווה מתולתלת אותה תצטרכו להבריש כל יום על מנת שתישאר נקייה ויפה. חשוב לומר כי במידה ולא תקפידו להבריש את פרוות הכלב בכל יום ייתכן כי לאחר מספר ימים בודדים היא תתמלא בלכלוך וריחות לא נעימים, קראו על טיפול נכון בקישור שפה. על כן חשוב שתדעו של הבחירה שלכם בכלב זה תצריך מכם הברשה קצרה בכל יום.

מתאים גם עבור הדירה הקטנה שלכם

מעבר לכך, כלב זה נחשב נקי ומסודר כך שבמידה וחשוב לכם רמת אסתטיקה גבוהה ללא כל ספק הוא עונה על הציפיות בפן הזה. על מנת לוודא שהוא ישרא אסתטי ונקי תאלצו לרחוץ אותו אחת לחודש לכל הפחות וכך תצליחו לשמור על רמת הניקיון הרצויה.