אנגליה עם ילדים – איך עושים את זה נכון?

אין הרבה מדינות פופולאריות ואהובות על ישראלים כמו אנגליה. בין אם זה בגלל השפה, תרבות, כדורגל, הנוחות שבביקור במדינה ובין אם זה בגלל אפשרויות השופינג הרבות שיש במדינה. בכל זאת אנגליה נחשבת לאחת המדינות המובילות את התרבות המערבית, והיא ללא ספק מוקד משיכה עבור ישראלים רבים שמבקשים ליהנות מחופשה נעימה בקיץ או בתקופות אחרות במהלך השנה. 

לא מעט הורים בוחרים לנסוע אל אנגליה עם ילדים, בפרט ללונדון, עם ילדיהם. הם בוחרים לעשות זאת מתוך הבנה שמדובר בעיר מאוד ידידותית לילדים. החל מהעובדה שהרבה מאוד ילדים ישראלים יודעים אנגלית מגיל צעיר, יש שם מגוון רחב של מוזיאונים שיכולים לדבר אליהם, יש לא מעט חנויות בהן הם ימצאו את מה שהם מחפשים, ובכלל מדובר ביעד שקל מאוד לטייל בו עם ילדים בגילאים שונים. 

השאלה היא, כיצד אפשר לארגן טיול ללונדון עם הילדים בצורה נכונה. צריך לקחת בחשבון, בסופו של דבר המטרה היא שהילדים ייהנו, וגם שההורים יוכלו ליהנות ולייצר מסורת של טיולים משפחתיים משותפים בחו"ל. 

כיצד עורכים טיול בלונדון עם ילדים

היום, להבדיל מבעבר, זה מאוד קל לארגן חופשה משפחתית עם ילדים. כל מה שצריך להזמין אפשר לעשות לבד דרך האינטרנט. החל מטיסות, בתי מלון, ואפילו כרטיסים לאתרים כאלה ואחרים. כמובן שהכל תלוי במועד הטיסה ובתנאי מזג האוויר. 

חשוב לתכנן מסלול נסיעה שהילדים יאהבו וייהנו ממנו, חשוב לתכנן טיול שהילדים יוכלו למצוא בו עניין מהיבטים שונים, בהתאם לגיל שלהם. במידה ומחליטים לטוס רק ללונדון, אז אפשר להיעזר ברכבת התחתית ובאוטובוסים ציבוריים. אם בוחרים לצאת מלונדון, אז אפשר לשכור רכב פרטי ולנסוע אל כל יעד אליו רוצים להגיע.