לחובבות המוצרים הטבעיים: מה אסור לכן לפספס?

הטבע הוא בהחלט מופלא ומיוחד, ומידי שנה אנחנו מגלות עוד מגוון רחב של מוצרים חדשים ושימושים לאלמנטים מן הטבע, החל מג'ל אלוורה ועד לשמן קיק. אילו מוצרים טבעיים אסור לפספס? מאמר בנושא.

מוצרים מן הטבע

אם יש טרנד שהגיע לעולם הטיפוח בשנים האחרונות, הוא הטרנד הטבעי, ואם נודה באמת – הוא כאן כדי להישאר. כיום, יש לא מעט חברות שמספקות מוצרי קוסמטיקה וטיפוח מן הטבע, מוצרים שלא מכילים בתוכם SLS או פראבנים. כמו כן, יש מגוון רחב של חברות שמייצרות תרופות טבעיות לטיפול בנשירת שיער, התמודדות עם ליחה ואפילו הקלה בעצירות או כאבי מחזור ופה נעצור לציין כי בין היתר, ניתן להשיג מוצרי טיפול וטיפוח טבעיים באתר homeotreat lab ובבתי הטבע הפרוסים ברחבי הארץ.

אבל אילו מוצרים אסור לפספס?

תכשירים להצמחת שיער

אחת התופעות הנפוצות בקרב נשים וגברים היא נשירת השיער, כשכיום יש מגוון רחב של טיפולים טבעיים שעשויים להוות טיפול משלים לבעיה, כמו עיסוי ומריחת שמנים טבעיים על הקרקפת (למשל: שמן קיק), או שימוש בתכשירים ייעודיים להצמחת שיער, כמו משחות טבעיות או שמפו.

סרום לפנים

סרום הוא אחד המוצרים החשובים ביותר לטיפוח עור הפנים, ובייחוד אם מדובר במוצר טבעי שעשוי משמנים חיוניים שתורמים לעור ולמראהו. בדרך כלל הסרום מגיע בבקבוקון מאוד קטן משום שאין צורך בכמות גדולה ממנו, אלא רק 2 טיפות על כל העור. כיום ניתן לרכוש סרומים טבעיים המכילים ויטמין E ושמנים נוספים שמקנים לעור מראה צעיר וגמיש.

דיאודורנט טבעי

שמי שלא רוצה למרוח בבתי השחי דיאודורנט המכיל רכיבים כימיים, תוכל לרכוש דיאודורנט טבעי שעשוי מרכיבים מן הטבע. בדרך כלל המוצר מגיע כמשחה ולא בצורת הדיאודורנט המוכרת לנו. המריחה מתבצעת באמצעות הידיים, מה שמצד אחד עשוי להוות חיסרון, אך מצד שני – מדובר במוצר שאינו מכיל אלומיניום (בדרך כלל) או פראבנים.

חמאת שיאה

אם אתן באמת אוהבות מוצרים טבעיים, אתן חייבות להחזיק בבית לפחות קופסה אחת של חמאת שיאה טבעית, משום שהיא נהדרת עבור מגוון רחב של שימושים, החל מריכוך השיער, הקלה על עקיצות יתושים ועד לריכוך העור.

 

יש מגוון רחב של מוצרים טבעיים בשוק, ועוד שלל תרופות טבעיות שעשויות להקל על תסמינים שונים. כדאי לברר אילו מוצרים נחוצים לכן במיוחד, ולבצע רכישה מרוכזת.