החשיבות בחומרי טיפוח לשיער ללא מלחים

בכול הנוגע לטיפוח הגוף שלנו, רבים מחפשים את המוצרים הטובים ביותר שיפיקו את המירב בזמן השימוש, ויקנו לגוף את הוויטמינים, הלחות והבריאות החשובה לו. 

מוצרים ללא מלחים נחשבים בעשור האחרון סוג של 'בשורה', עבור מי שמחפש מוצרי טיפוח משקמים, טובים וטבעיים. מלחים כידוע, הם חומר שעלול לייבש את העור ואת השיער, לכן הם עלולים לגרום לנזקים שונים בגוף. עם זאת, כיום, אפשר למצוא מוצרים שונים ללא מלחים, החל משמפו ללא מלח שאינו מייבש את השיער או את הקרקפת, עד סבונים ללא מלחים, קרמים טבעיים, חמאות גוף משמנים טבעיים, מרככים, מסכות שיער, מסכות לטיפול פנים וכולי. 

איזה מוצרים יש ללא מלחים? הנה מספר דוגמאות:

שמפו ללא מלח – שמפו שאינו מייבש את השיער ומעניק לו לחות ויטמין e וקרטין הדרושים לשיער. כשאתם קונים שמפו עם מלחים, אתם גורמים לשיער להתייבש, מה שגורם לקרקפת להתקלף, ולקצוות השיער לראות פחות חיוניות. לכן חשוב לרכוש שמפו ללא מלחים. 

סבון טבעי ללא מלח ופארבנים – בחרו סבון גוף ופנים ללא מלח או פארבנים. בחרו סבון גוף מועשר בתמציות פרחים, ויטמינים חיוניים, שמנים אתריים ושאר מרכיבים מן  הטבע. 

מרכך שיער טבעי – גם מרכך ללא מלחים מאתר אקליפטה יטיב עם השיער והקרקפת. במרככים ומסכות שיער כדאי להשתמש כפעמיים בשבוע בלבד, כדי לא לדלל או לגרום לשיער לנשור או להיות בעל מראה נפול. 

אז בפעם הבאה שאתם מחפשים מוצרים ללא מלחים – בחרו חנות למוצרי טיפוח טבעיים המציעה מגוון רחב של מוצרים מוצרי טיפוח מהטבע. כך תוכלו להנות מכל מה שהטבע מציע לכם, ללא נזקים.