טיול בארצות הברית – דברים שכדאי לפני.

מתכננים לבקר בארצות הברית? חושבים ל לימודים גבוהים באחת המכללות הגבוהות בארצות הברית? רוצים לטוס לארצות הברית לבקר חברים או קרובי משפחה? אתם צריכים לדעת שלא מדובר בתהליך שהוא מהיום למחר. אתם לא תוכלו בעזרת הדרכון שלכם לרכוש כרטיס טיסה לארצות הברית ולטוס ברגע שמתאים לכם. כל עוד אתם נמנים על אזרחי ישראל, ישנה פרוצדורה כלשהי אותה אתם אמורים לעבור בדרך שלכם לארצות הברית.

וויזה – זה דבר ראשון

לצורך כניסה לארצות הברית אנחנו בתור תושבי ישראל חייבים לפני הכל לדאוג לוויזת תייר לארה"ב. הוויזה הא למעשה אשרת השהייה שלנו בארצות הברית. היא זו שמאפשרת לנו את הכניסה לתחומיה ש ארצות הרי ואת השהייה בה.

אנחנו גם צריכים לדווח מה בדיוק המטרה שלנו ומהי הסיבה לכך שאנחנו מבקשים להגיע לארצות הברית.

הסיבות יכולות להיות שונות. זה יכול להיות צורך ביקור חברים זה גם יכול להיות לצרכי לימודים. זה יכול להיות לצורך עבודה אן ו כל מטרה אחרת שיש לנו בהגעה שלנו למקום.

אין חריגות

דבר נוסף שחשוב מאוד לדעת בכל מה שקשור לנושא של איך מוציאים ויזה לארצות הברית הוא שלא נוכל לשנות את מטרת הנסיעה שלנו. כלומר אם אמרנו שאנחנו רוצים להגיע לארצות הברית לצור שמחה משפחתית, חתונה של קרוב משפחה או חבר, לא נוכל להתחיל לעבוד שם בעבודה מזדמנת כלשהי. כך גם לא נוכל להחליט שאנחנו רוצים להישאר ללמוד בארצות הברית בלי לדווח על כך ולשנות את הוויזה שלנו.

אנשים שחושבים שהם יכולים להתחכם עשויים למצוא את עצמם מגורשים מתחומיה של ארצות ברית.

אפשר לקצר את התהליך

תהליך ההנקה של הוויזה הוא תהליך ארוך והוא עשוי לארוך מספר שבועות עד שהוויזה מתקבלת לידיו של המבקש. כדאי לדעת ולהכיר אפשרויות נוספות המציעות את השירות של הנפקת וויזה בצורה מהירה יותר ללא המתנה מורטת עצבים.

יש חברות המציעות שירות יעיל ומקוצר של הנפקת הוויזה כאשר תוך ימים ספורים ואף פחות מכך לעיתים כבר מתקבלת הוויזה לידיו של המבקש.

אז זכרו את הדבר כי ברגע האמת שה עשוי לחסוך לכם הרבה עצבים מיותרים.