טיול בארצות הברית – דברים שכדאי לפני.

טיול בארצות הברית

מתכננים לבקר בארצות הברית? חושבים ל לימודים גבוהים באחת המכללות הגבוהות בארצות הברית? רוצים לטוס לארצות הברית לבקר חברים או קרובי משפחה? אתם צריכים לדעת שלא מדובר בתהליך שהוא מהיום למחר. אתם לא תוכלו בעזרת הדרכון שלכם לרכוש כרטיס טיסה לארצות הברית ולטוס ברגע שמתאים לכם. כל עוד אתם נמנים על אזרחי ישראל, ישנה פרוצדורה כלשהי אותה אתם אמורים לעבור בדרך שלכם לארצות הברית.

וויזה – זה דבר ראשון

לצורך כניסה לארצות הברית אנחנו בתור תושבי ישראל חייבים לפני הכל לדאוג לוויזת תייר לארה"ב. הוויזה הא למעשה אשרת השהייה שלנו בארצות הברית. היא זו שמאפשרת לנו את הכניסה לתחומיה ש ארצות הרי ואת השהייה בה.

אנחנו גם צריכים לדווח מה בדיוק המטרה שלנו ומהי הסיבה לכך שאנחנו מבקשים להגיע לארצות הברית.

הסיבות יכולות להיות שונות. זה יכול להיות צורך ביקור חברים זה גם יכול להיות לצרכי לימודים. זה יכול להיות לצורך עבודה אן ו כל מטרה אחרת שיש לנו בהגעה שלנו למקום.

אין חריגות

דבר נוסף שחשוב מאוד לדעת בכל מה שקשור לנושא של איך מוציאים ויזה לארצות הברית הוא שלא נוכל לשנות את מטרת הנסיעה שלנו. כלומר אם אמרנו שאנחנו רוצים להגיע לארצות הברית לצור שמחה משפחתית, חתונה של קרוב משפחה או חבר, לא נוכל להתחיל לעבוד שם בעבודה מזדמנת כלשהי. כך גם לא נוכל להחליט שאנחנו רוצים להישאר ללמוד בארצות הברית בלי לדווח על כך ולשנות את הוויזה שלנו.

אנשים שחושבים שהם יכולים להתחכם עשויים למצוא את עצמם מגורשים מתחומיה של ארצות ברית.

אפשר לקצר את התהליך

תהליך ההנקה של הוויזה הוא תהליך ארוך והוא עשוי לארוך מספר שבועות עד שהוויזה מתקבלת לידיו של המבקש. כדאי לדעת ולהכיר אפשרויות נוספות המציעות את השירות של הנפקת וויזה בצורה מהירה יותר ללא המתנה מורטת עצבים.

יש חברות המציעות שירות יעיל ומקוצר של הנפקת הוויזה כאשר תוך ימים ספורים ואף פחות מכך לעיתים כבר מתקבלת הוויזה לידיו של המבקש.

אז זכרו את הדבר כי ברגע האמת שה עשוי לחסוך לכם הרבה עצבים מיותרים.

אהבתם את המאמר? שתפו אותו בין חברי

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

סדנת מקרונים עם ליזה תובל
Blogging
alfred

להתאהב בצרפת מחדש – סדנת מקרונים עם ליזה תובל

אין ספק כי המטבח הצרפתי נחשב לאחד המטבחים המעניינים והטעימים ביותר. מדובר על מטבח מיוחד, המאפשר שילובי טעמים ייחודיים, שאין בשום מטבח אחר. כמו כן, כדאי להכיר את עולם הקינוחים הצרפתי, היות ובדיוק כמו בכל תחום קולינרי אחר, גם בתחום

קרא עוד »
Blogging
alfred

איך מוציאים ויזה לאירופה

אם עד לפני מספר שנים היה ניתן להגיע לרוב מדינות אירופה ללא כל בעיה או צורך מיוחד, הרי לנו שכיום קיים שינוי של ממש. בעוד מספר שנים בודדות כל שתידרשו לעשות על מנת להיכנס למספר גדול של מדינות אירופה הוא

קרא עוד »
דירות דיסקרטיות באשדוד
Blogging
alfred

דירות דיסקרטיות באשדוד

רק אלו שבוחרים לגשת אל דירות דיסקרטיות אשר תהיינה מפנקות במיוחד יוכלו להבין מדוע מדובר בבחירה כל כך חשובה וכזו שהיה כדאי לכם להביא בחשבון. הרי דירות כאלה יכולות להכיל ג׳קוזי וזאת לצד שלל פינוקים אחרים ויהיה ניתן לראות בבירור

קרא עוד »