בשר מעושן או על גריל – מה ההבדל?

 אם גם לכם הריח של המנגל מדליק פנסים בעיניים, אבל קצתם זה מכבר מהעשן של המנגל, אתם מוזמנים לפרגן לעצמכם גריל גז.  אם בשבילכם בילוי עם חברים הוא לא רק נפנוף והשגחה על הגחלים – בדיוק בשבילכם נועד גריל הגז לצליית בשרים. כל שנה הולך ומטפס מספר האנשים שבחרו לרכוש גריל גז ולפרגן לעצמם בשר בטעם משובח במיוחד, וזה לא קורה סתם.

מחשבים מסלול מחדש: גריל גז

הגריל הוותיק שליווה אותנו שנים ארוכות, שמולו עמדנו כנערים מיוזעים ונפנפנו במלוא הכוחות  – הוא הולך ומפנה את מקומו לטובת גריל הגז, שעושה את העבודה לבד, בשקט, בלי ריח כבד של פחמים שעולים בלהבות, ובלי עשן שמכביד על דרכי הנשימה.

לגריל הגז יתרונות רבים: קל מאוד להדליק אותו, ואין צורך במאמצי על מלווים במדליק פחמים ובשלל חומרים מסוכנים, ואין צורך לעמוד לידו ולנפנף בשארית הכוחות על מנת לוודא כי הבשר אכן נצלה.

> למגוון גרילרים איכותיים בקרו באתר: https://www.argaman4u.co.il

איך צולים על גריל גז?

פעולת הצלייה על גריל גז הינה פעולה פשוטה שניתנת לביצוע הן בתוך המטבח הביתי, והן בחצר או בגינה.

שלב ראשון לגריל מוצלח הינו בחירת הבשרים האיכותיים אותם אתם עומדים לצלות. לכן חשוב לקחת בחשבון את אופי הארוחה או האירוע, ומספר המשתתפים.  אם בקרב המשתתפים ישנם גם ילדים – אסור לשכוח נקניקיות והמבורגרים. עבור הסועדים המבוגרים בחרו סטייקים ובשר לקבבים ולשיפודים שאתם הכי אוהבים.

לקינוח – כדאי להצטייד גם בכנפיים.

וקדימה- לצלייה!

אם מה שחשוב לכם זה המהירות- התחילו עם נתחי הבשר הקטנים, והניחו אותם על הרשת הנמוכה, שהכי קרובה למקור החום של הגרילר. שימו לב שברגע שהסטייק כמו גם יתר הבשרים יקבלו מכת חום- אתם הופכים אותו באופן מידי לצד השני. ושוב – מבצעים את אותה הפעולה, ויאללה – מגישים.

אז אין מה לומר, גריל גז כמו כאן, הינו פתרון נהדר לכל מי שאוהב בשר צלוי, בלי להתלכלך וללכלך, בלי לעבוד קשה ולאמץ את שרירי הידיים בנפנופים ללא גבול ומידה, ובלי עשן ושלל חומרים דליקים.