שופרות לחתונה – יש יותר מרגש מזה?

לעם היהודי יש מגוון טקסים וסמלים המייחדים אותו, ממש כפי שיש לכל דת אחרת בעולם אחריה נמצאים הרבה מאוד מאמינים. אחד מהסממנים הבולטים והמיוחדים ביותר שיש לעם שלנו הוא השופר, שזהו סוג של כלי נגינה העשוי מקרן של בעל חיים כמו איל, כבש ואפילו אנטילופה. בימי קדם השופר שימש לא רק את העם היהודי, אלא אפשר להשמיע צלילים והתרעות חזקות ואפילו כדי ליצור צלילים ומנגינות.

כיום, וכן בהתאם למסורת של שנים ארוכות, השופר משמש את העם היהודי לקיום מצווה של תקיעת שופר בראש השנה ויום כיפור. הצליל של תקיעת השופר מסמל את החרות שהיהודים זכו לה, וכן את עתיד הגעתו של המשיח שיגאל את עם ישראל. כיוון שצלילי השופר הינם מיוחדים לעם היהודי, אין ספק כי צלילים אלו יעצימו את ההתרגשות במהלך טקס החתונה המרגש בפני עצמו, במיוחד אם הם ילוו בצלילי קולה של זמרת לחופה.

כיצד שופרות לחתונה ישתלבו בחתונה שלכם?

צלילי השופר מסמלים קדושה ולכן הם תמיד מציפים רגשות חזקים כששומעים אותם בחגים, תחושות שיעצימו גם את מהלך החופה כאשר זוגות נישאים. לכן אם אתם רוצים להעצים את הרגע המרגש והקדוש במהלך יום החתונה שלכם, כדאי שתשלבו שופרות לחתונה שילוו אתכם ברגע המיוחד.

תקיעת השופר תעשה מספר פעמים לפני, במהלך ולאחר טקס החופה כך שאף אחד מהמשתתפים באירוע לא יוכל להישאר אדיש לנוכח המעמד המרגש, וכמובן גם אתם הזוג שמתחתן תזכו במזכרת בלתי נשכחת.

האם כל אחד יכול לתקוע בשופר?

פעולת התקיעה בשופר נעשית בדרך כלל בבתי כנסת על ידי חזנים, שאלו מתמחים בהפקת צלילי תקיעה ארוכים וממושכים בזמנים קבועים. בכדי שהרגע המיוחד בחתונה יתנהל בצורה חלקה וייחודית, מומלץ לבחור בנגן מקצועי של הרכבי ג'אז לאירועים שיגיע לתקוע בשופר במהלך טקס החופה המתוכנן.